Lech Poznań
PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News
Autor Piotr Mika - 10 Sierpnia 2020

Lech Poznań straci swoją gwiazdę. Piłkarz podpisał kontrakt z Dynamem Kijów, poważne osłabienie drużyny

Lech Poznań będzie musiał obejść się bez jednego z kluczowych zawodników niedawno zakończonego sezonu. Piłkarz wykorzystując fakt, że jego kontrakt wygasa za pół roku, dogadał się z Dynamem Kijów i od nowego roku zostanie piłkarzem ukraińskiego zespołu. Dla "Kolejorza" będzie oznaczać to spore problemy z uzupełnieniem kadry.

Lech Poznań będzie musiał pogodzić się ze stratą jednego z bocznych obrońców, którzy w rozgrywakch 2019/2020 miał niebagatelny wpływ na postawę zespołu. Klub nie miał jednak wiele do powiedzenia w sprawie odejścia zawodnika, ponieważ jego kontrakt wygasa za pół roku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 158 pasażerów trafiło na kwarantannę. Zadecydowała 1 minuta
Anna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekAnna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekCzytaj dalej

Lech Poznań będzie musiał znaleźć nowego obrońcę

Dynamo Kijów właśnie poinformowało, że od połowy nadchodzącego sezonu ich piłkarzem będzie Wołodymyr Kostewycz. Lewy obrońca Lecha Poznań ma wciąż ważn kontrakt z wicemistrzem Polski, jednak wygasa on w styczniu 2021 roku, dlatego mógł on bez wiedzy i zgody klubu negocjować umowę z nowym klubem, w którym zagra po wygaśnięciu obecnej.

W poprzednim sezonie Kostewycz zagrał w barwach Lecha Poznań 32 mecze we wszystkich rozgrywkach. Zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował sześć asyst, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Pod sam koniec sezonu stracił on jednak miejsce w pierwszym składzie na rzeczy Tymoteusza Puchacza. Mimo to jest to spore osłabienie zespołu Lecha, który będzie musiał znaleźć zmiennika dla młodzieżowego reprezentanta Polski.

Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Czytaj dalej

Lech Poznań dowiedział się o transferze... z mediów społecznościowych?

O podpisaniu umowy z Kostewyczem Dynamo Kijów poinformowało na swoim profilu na Twitterze. Co ciekawe, według doniesień "Gazety Wyborczej Poznań" 27-letni zawodnik nawet nie poinformował swojego klubu o tym, że podpisał już nową umowę z ukraińskim zespołem. Trzeba jednak zaznaczyć, że według przepisów nie miał on obowiązku, aby informować zarówno o negocjacjach jak i podpisaniu kontraktu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie musisz jeździć jak wariat, żeby dostać mandat 200 zł. Powód mocno cię zaskoczy
  2. Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to Mars
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News