Lech Poznań
Facebook Lech Poznań
Autor Piotr Mika - 14 Września 2020

Duże wzmocnienie Lecha Poznań. Do klubu trafi gracz z przeszłością w LaLiga

Lech Poznań przeprowadza kolejny transfer, który ma uzupełnić skład w rozpoczętym niedawno sezonie. Tym razem padło na zawodnika formacji obronnej, który wciąż ma przed sobą wiele lat kariery, a występował już w hiszpańskiego LaLidze. Nie jest to jednak transfer definitywny, a wypożyczenie z opcją pierwokupu.

Lech Poznań zwrócił się w niezwykle ciekawym kierunku, jeśli chodzi o kolejne wzmocnienie tego lata. Tym razem Kolejorz wypożyczył zawodnika... CD Leganes, czyli zespołu występującego w LaLiga. O ile sprowadzanie zawodników z hiszpanii to w Polsce nic nowego, to raczej nie są to zawodnicy z tak wysokiego szczebla rozgrywek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Lech Poznań zwiększa konkurencję w obronie

Mimo że o transferach Kolejorza nie jest tak głośno jak o tych Legii czy choćby Śląska Wrocław, to w Poznaniu również dokonują ciekawych transferów. Niektórzy kibice moga jednak nieco kręcić nosem, ponieważ większość z nich to zawodnicy zagraniczni. Na ośmiu pozyskanych piłkarzy, tylko dwóch to Polacy.

Teraz do zespołu z Bułgarskiej dołączył 23-letni Wasyl Krawec, zawodnik hiszpańskiego Leganes. Wychowanek Karpat Lwów w 2017 roku trafił do CD Lugo, najpierw na zasadzie wypożyczenia, później został przez hiszpanów wykupiony. W 2019 roku trafił do Leganes i w jego barwach lewy obrońca rozegrał 6 spotkań w LaLiga. Później jednak ukraiński zawodnik znów został wypożyczony do CD Lugo, w którym łącznie rozegrał 55 meczów na poziomie 2. ligi hiszpańskiej, notując przy tym 8 asyst.

Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Alternatywa dla Kostewycza

Obecnie na lewym boku obrony w Kolejorzu występuje inny zawodnik z Ukrainy, Wołodymyr Kostewycz oraz młodzieżowy reprezentant Polski, Tymoteusz Puchacz. Lech Poznań wie jednak, że w styczniu rodak Kraweca opuszcza klub po zakończeniu kontraktu, więc do końca sezonu potrzebują kogoś, kto będzie mógł uzupełnić formację obronną.

Nie oznacza to, że Puchacz straci miejsce w składzie, ponieważ w defensywie gra on dopiero od niedawna i możliwe, że wróci na lewe skrzydło, na którym zwolni się miejsce po odejściu Kamila Jóźwiaka do Derby County.

Źródło: lechpoznan.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News