lech poznań
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki

Lech Poznań organizował imprezę charytatywną dla chorej dziewczynki zmagającej się z białaczką. Impreza, która miała pomóc dziecku zamieniła się w pole walki między pseudokibicami. Chuligani wkroczyli na boisko i wdali się w walkę z innymi fanami piłki nożnej.

Lech Poznań i jego kibice od lat organizują imprezy charytatywne dla potrzebujących. Tym razem, w trakcie imprezy, która miała służyć zebraniu funduszy chorej Michaliny cierpiącej na ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B doszło do przerażających scen. W trakcie jednego ze spotkań zamaskowani chuligani wkroczyli na parkiet i przerwali imprezę próbując okraść i zaatakować kibiców Kolejorza odpowiedzialnych za przeprowadzenie akcji. Takich scen w polskiej piłce nie było od dawna.

Wiemy już, jak wygląda tabela Pucharu Świata. Kubacki bliski największego sukcesu w karierzeWiemy już, jak wygląda tabela Pucharu Świata. Kubacki bliski największego sukcesu w karierzeCzytaj dalej

Lech Poznań. Burda na turnieju charytatywnym

Impreza, która odbywała się w Obornikach i była pod patronatem tamtejszych władz miejskich miała szczytny cel. Oborniccy Fanatycy "Kolejorza", a więc grupa kibiców z miasta zorganizowała turniej, z którego środki miały iść na leczenie bardzo chorej Michaliny. Niestety, w trakcie imprezy na parkiecie pojawili się kibice największych rywalii Lecha - Legii Warszawa i Zagłębia Sosnowiec, którzy doprowadzili do wybuchu agresji na trubunach.

Zgromadzone na hali rodziny z dziećmi zauważyły, że mężczyźni szarpią się z kibicami Lecha o transparenty i flagi poznańskiego klubu. Ochorna obiektu interweniowała, a cała burda przeniosła się po za teren hali. Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, która przeprowadziła interwencję i usunęła bijących się spod hali na której była impreza.

Kibice opisują burdę. Wstrząsająca relacja

O tym, jak wielka była burda na obornickiej hali opowiedział jeden z kibiców obecnych na imprezie. Jego relacja zwala z kolan.

- Byłem na turnieju charytatywnym w piłkę. Fajnie się bawiłem, było dużo ludzi, rodzin i dzieci. Gdy wbiegli zamaskowani bandyci z Warszawy wszystko skończyło się w upływie jednej sekundy. Jeden wielki chaos, dzieci przerażone - płakały i szukały swoich rodziców. Turniej został przerwany. Oczywiście największy popis dała obornicka policja, która przyjechała 30 minut po fakcie. Miejmy nadzieję, że nikomu z Oborniczan nic się nie stało... - napisał jeden z uczestników imprezy.

Legia wbija na charytatywny turniej Lecha w Obornikach (18.01.2020 r.)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki pobił rekord Adama Małysza i Kamila Stocha. Niesamowity wyczyn naszego skoczka
  2. Wiemy już, jak wygląda tabela Pucharu Świata. Kubacki bliski największego sukcesu w karierze
  3. Minęło 16 lat od debiutu Kamila Stocha w Pucharze Świata. Pierwszy skok był daleki od ideału (WIDEO)
  4. Fantastyczne wykończenie Jana Bednarka w Premier League. Gol palce lizać [WIDEO]
  5. Dawid Kubacki długo był krytykowany. Kibice nadali mu bardzo krzywdzący pseudonim
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News