Lech Poznań
YouTube Lech Poznań
Autor Piotr Mika - 26 Września 2020

Kibice zaczęli publicznie obrażać trenera z Lecha Poznań. Wszystko przez przenosiny do Legii

Lech Poznań podobnie jak Legia Warszawa szykuje się już do meczu ostatniej rundy eliminacji Ligi Europy. Co ciekawe, ostatnio doszło do bardzo ciekawego ruchu właśnie na linii Lech-Legia. Jednak przejście jednego z trenerów Kolejorza do stołecznego klubu bardzo nie spodobała się kibicom poznańskiego klubu.

Lech Poznań nie najlepiej radzi sobie w obecnym sezonie w Ekstraklasie, jednak większość sił Kolejorz poświęcił na eliminacje Ligi Europy. Teraz jednak doszło do pewnego osłabienia w sztabie trenerskim poznańskiego klubu, ponieważ jeden z trenerów przeniósł się do największego wroga kibiców Kolejorza, Legii Warszawa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Waloryzacja 2021. Resort podał konkretną kwotę
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Czytaj dalej

Lech Poznań traci obiecującego szkoleniowca

W Legii Warszawa doszło ostatnio do małej rewolucji. Posadę pierwszego trenera objął Czesław Michniewicz, który będzie łączył ją w najbliższym czasie z funkcją selekcjonera reprezentacji Polski U-21. Doświadczony szkoleniowiec już zaczął wprowadzać swoje porządki, które nie dotyczą jedynie wyborów personalnych w składzie stołecznego zespołu.

Czesław Michniewicz zabrał się od razu za kompletowanie sztabu szkoleniowego i sięgnął po trenera grup młodzieżowych aktualnego wicemistrza Polski. Do Legii dołączył właśnie Przemysław Małecki 37-letni, obiecujący szkoleniowiec. Lech Poznań z pewnością nie jest zadowolony z tego stanu rzeczy, ale kibice są wręcz wściekli.

Z ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaZ ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaCzytaj dalej

Fani Kolejrza obrażają byłego trenera

Nietrudno dziwić się złości kibiców, gdy jeden z ich ulubieńców odchodzi do zespołu, którego nie darzą sympatią. Wciąż nie jest to jednak powód do obrażania kogokolwiek. Tym bardziej szokujące jest to, jak ostrymi słowami fani Lecha Poznań atakują byłego trenera tego klubu. Na forach poznańskich kibiców Przemysław Małecki jest obrażany w niezwykle wulgarnych słowach, a internauci nazwali go m.in. "cwelem" czy nawet "je***ym śmieciem".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku
  2. Ujawniono dziwne obrazy widziane z kosmosu. Naukowcy z NASA biją na alarm
  3. Robert Lewandowski się wygadał. Ujawnił tajemnicę Bayernu Monachium, wszystko wyszło na jaw
  4. Wielkie zmiany w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni. Jedna z nich wyjątkowo zasmuci polskich kibiców
  5. Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Jest doskonale znana wielu Polakom
  6. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News