Piotr Tomasik odchodzi z Lecha Poznań
YouTube - Lech Poznań
Autor Piotr Bernaciak - 21 Czerwca 2019

Lech Poznań żegna się z obrońcą

Lech Poznań poinformował, że drużyna pożegnała się z jednym z obrońców, który występował przy Bułgarskiej w ostatnich latach. Jego transfer nie zaskoczył sympatyków Kolejorza.

Lech Poznań oficjalnie potwierdził, że kontrakt z Piotrem Tomasikiem został rozwiązany. Obrońca występował w Lechu Poznań od stycznia 2018 roku, gdy przeszedł do Kolejorza z Jagiellonii Białystok. Lewy defensor wyróżniał się w barwach Dumy Podlasia i mówiło się o wielkim wzmocnieniu drużyny, jednak zawodnik nie podołał oczekiwaniom kibiców i ekspertów.

Póki co przyszłość zawodnika nie została potwierdzona, choć już od kilku dni było wiadomo o pozwoleniu na rozmowy z nowym klubem, jakie uzyskał od Lecha Poznań. Niewykluczone, że po przerwie wróci do gry w Jagiellonii Białystok, choć zainteresowane są również inne polskie kluby. Najpoważniejszą opcją na ten moment jest jednak właśnie Jaga.

Lech Poznń potwierdził rozwiązanie kontraktu

Piotr Tomasik przechodził do Poznania jako nadzieja na wzmocnienie rywalizacji na lewej stronie obrony, choć ostatecznie skończyło się tylko na wielkim zawodzie. Wiele osób myślało, że uda się w końcu zażegnać problemy Kolejorza na tej pozycji, jednak Tomasik nie zaliczył zbyt wielu występów i nie stał się pewnym punktem zespołu. Kibice od dłuższego czasu wyrażali swoje rozczarowanie.

Obrońca rozegrał w Poznaniu jedynie 22 spotkania, co jest wynikiem zdecydowanie poniżej oczekiwań. Rozwiązanie kontraktu z Lechem może sprawić, że już w najbliższym czasie usłyszymy o podpisaniu kontraktu w innym klubie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News