Z ostatniej chwili Lech Poznań
zestadionu.pl
Autor Aleksy Kiełbasa - 13 Października 2020

Koronawirus w Lechu Poznań. Wstrzymano sprzedaż biletów na najbliższy mecz Ligi Europy

Lech Poznań może mieć poważny problem. W drużynie pojawił się koronawirus, co może mieć wpływ na najbliższe spotkania Kolejorza. To jednak nie wszystko. W związku z tym, że Poznań prawdopodobnie niedługo znajdzie się w czerwonej strefie, klub wstrzymał sprzedaż biletów na najbliższy mecz Ligi Europy z Benfiką Lizbona. Dla Lecha będzie to oznaczało dodatkowe straty finansowe.

Lech Poznań poinformował w oficjalnym komunikacie, że u jednego z piłkarzy pierwszej drużyny wynik testu na koronawirusa dał wynik pozytywny. Choć najbliższy mecz Kolejorza z Jagiellonią Białystok raczej nie jest zagrożony, to jednak klub niedługo może zmagać się ze znacznie większym problemem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Arkadiusz Milik przerwał milczenie. Polak ujawnia fakty, które kompromitują NapoliArkadiusz Milik przerwał milczenie. Polak ujawnia fakty, które kompromitują NapoliCzytaj dalej

Koronawirus w Lechu Poznań. Jeden piłkarz zarażony

Niestety dzisiejszy raport medyczny Lecha Poznań przyniósł przykre wiadomości. Okazało się, że jeden z piłkarzy pierwszej drużyny jest zarażony koronawirusem.

„Piłkarz został odizolowany od drużyny i rozpoczął kwarantannę. Czuje się dobrze, przechodzi zakażenie bezobjawowo. Lech Poznań zachowuje wszystkie rygory bezpieczeństwa i normalnie przygotowuje się do najbliższych meczów. W sobotę zespół Dariusza Żurawia czeka starcie PKO Ekstraklasy przeciwko Jagiellonii w Białymstoku.” – możemy przeczytać w klubowym komunikacie.

Nie wiadomo o jakiego zawodnika chodzi, ale sam fakt, że któryś z graczy jest zarażony już stanowi pewne osłabienie przed meczem Ligi Europy z Benfiką Lizbona. Dodatkowo to spotkanie może zostać rozegrane bez udziału publiczności.

Iga Świątek zarobiła prawdziwą fortunę. Od razu wyda kilkaset tysięcy złotych, wiemy na coIga Świątek zarobiła prawdziwą fortunę. Od razu wyda kilkaset tysięcy złotych, wiemy na coCzytaj dalej

Mecz Ligi Europy z Benfiką może odbyć się bez publiczności

Koronawiurs u jednego piłkarza, to na razie mniejszy problem niż to, że spotkanie Lecha Poznań z Benfiką Lizbona może odbyć się bez publiczności. Dziś miała rozpocząć się sprzedaż biletów na ten mecz, jednak klub ze stolicy Wielkopolski postanowił ją wstrzymać.

- Jeśli Poznań znalazłby się w czerwonej strefie obostrzeń, to mogłoby oznaczać konieczność rozgrywania meczów bez udziału publiczności. Dlatego wstrzymaliśmy sprzedaż biletów, by za chwilę nie oddawać kibicom pieniędzy. Czekamy do czwartku, kiedy to zwykle rząd ogłasza, które miasta lub powiaty znajdą się w czerwonej strefie. Niestety Poznań ze swoim wzrostem przypadków zarażeń koronawirusem akurat może się w niej znaleźć – wyjaśnił na łamach stacji RMF, rzecznik prasowy Lecha Maciej Henszel.

Wedle zaleceń UEFA oraz obostrzeń wynikających z żółtej strefy na terenie całego kraju, trybuny w Poznaniu mogłoby zapełnić 10 tysięcy kibiców. Jeśli jednak w Wielkopolsce zacznie obowiązywać czerwona strefa, stadion pozostanie pusty.

Źródła: KKS Lech Poznań, RMF24.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. NASA udostępniła niesamowite nagranie. Widok zapiera dech w piersi, planeta jest gigantyczna
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News