Lechia Gdańsk
instagram.com/rafalwolski
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Marca 2020

Reprezentant Polski odchodzi z Lechii Gdańsk. Pojawiło się zainteresowanie innego klubu Ekstraklasy

Lechia Gdańsk straciła wczoraj reprezentanta kraju. Piłkarz, który przed laty uważany był za wielki talent i miał stanowić o sile polskiej kadry, od dawna chciał rozwiązać kontrakt z gdańszczanami, zaznaczając, że klub nie wypłacił mu należnej pensji. O przerwie od gry nie będzie jednak mowy, zawodnik znalazł się na celowniku innego klubu Ekstraklasy, który wprost specjalizuje się w pozyskiwaniu doświadczonych graczy.

Lechia Gdańsk straciła jednego ze swoich piłkarzy. Zawodnik, który w barwach Lechii zagrał 78 razy, a w swoim CV ma występy w takich ekipach jak Fiorentina, Bari, a także siedem występów w reprezentacji Polski już w styczniu apelował o możliwość poszukania nowego klubu i rozwiązanie kontraktu z klubem z Gdańska. Koniec końców, gdańszczanie poinformowali o zakończeniu przygody piłkarza z klubem, a także pojawił się zainteresowany zespół, który widziałby pomocnika w swojej kadrze.

Niemcy wiedzą, kiedy wróci Robert Lewandowski. Mamy konkretną datę powrotu PolakaNiemcy wiedzą, kiedy wróci Robert Lewandowski. Mamy konkretną datę powrotu PolakaCzytaj dalej

Lechia Gdańsk traci piłkarza. Oficjalny komunikat klubu

Zawodnikiem, którego Lechii nie udało się zatrzymać w Gdańsku, jest Rafał Wolski. Piłkarz, który miał być wielkim talentem polskiej piłki i błyszczał w Legii Warszawa, przeszedł do Lechii w poszukiwaniu formy i odbudowaniu swojej pozycji w reprezentacji kraju. Ostatecznie zawodnik nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a częściej niż na boisku, przebywał w gabinetach lekarskich, lecząc kontuzję. Współpraca między Lechią a Wolskim przestała się układać, kiedy na jaw wyszło, że klub zalega zawodnikowi z pensją. Ostatecznie były zawodnik Fiorentiny zakończył swoją przygodę z Gdańskiem, o czym poinformowały media klubu.

- Lechia Gdańsk S.A. potwierdza fakt, iż kontrakt o profesjonalne uprawianie piłki nożnej pomiędzy Klubem a Zawodnikiem uległ rozwiązaniu z dniem 4 marca 2020 roku - czytamy w komunikacie prasowym gdańskiego klubu.

Koszmarne informacje z wielkiej imprezy sportowej. Nie żyje uwielbiany sportowiec, nie zdążył spełnić marzeniaKoszmarne informacje z wielkiej imprezy sportowej. Nie żyje uwielbiany sportowiec, nie zdążył spełnić marzeniaCzytaj dalej

Piłkarz znalazł się na celowniku innej ekipy

Okazuje się, że Wolski nie zrobi sobie przerwy z piłką nożną, a bliska jego zakontraktowania jest Wisła Płock, która specjalizuje się w sprowadzaniu doświadczonych graczy. Przypomnijmy, że przez płocką ekipę przewinęły się takie nazwiska jak Dominik Furman, Semir Stilić, Jakub Rzeźniczak, czy Jarosław Fojut. O ewentualnym zakontraktowaniu z Nafciarzami poinformował użytkownik twittera Janekx89, który znany jest w środowisku piłkarskim z posiadania wiarygodnych informacji na temat transferów.

Wisła Płock mocno zabiega o podpisanie kontraktu z Rafałem Wolskim. Ofensywny pomocnik rozwiązał dzisiaj kontrakt z Lechią z winy klubu. Gdański klub będzie zobowiązany do wyrównania różnicy pomiędzy gażą, jaką otrzymywał zawodnik, a wynagrodzeniem z gry w innym klubie. - czytamy na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Zjadła 3 pieczone ząbki czosnku. Obserwowała efekty i godzina po godzinie szczęka opadała jej coraz niżej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News