Lechia Gdańsk
Facebook Stadion Energa Gdańsk
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Maja 2020

Oficjalnie. Lechia Gdańsk zbroi się przed wznowieniem sezonu, Ich pierwszy transfer to wielki talent

Lechia Gdańsk wykorzystuje wciąż trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraklasy na uzupełnienie kadry. Władze klubu z północy Polski postanowiły zakontraktować utalentowanego zawodnika, który do tej pory przebywał w zespole jedynie na zasadzie wypożyczenia. Młody piłkarz swoimi występami potwierdził, że drzemie w nim wielki potencjał.

Lechia Gdańsk zbroi się przed wznowieniem rozgrywek PKO Ekstraklasy. Klub zdecydował się skorzystać z opcji wykupu, jaką zagwarantował sobie, sprowadzając w zimie na zasadzie wypożyczenia Kristersa Tobersa. Łotysz uważany jest za wielki talent, więc wygląda na to, że Gdańszczanie zrobili świetny interes.

Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedziałRobert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedziałCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Lechia Gdańsk zbroi się przed wznowieniem sezonu

Już 29 maja rozgrywki wznowi piłkarska Ekstraklasa. Piłkarze wrócą na boiska, by pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy walczyć o ligowe punkty. Zdecydowanym liderem jest Legia Warszawa, która przed wybuchem pandemii wypracowała sobie 8-punktową przewagę nad resztą stawki. Jednak i za jej plecami będzie toczyć się niezwykle zacięta rywalizacja o miejsca uprawniające do startu w europejskich pucharach.

Jedną z drużyn, które do końca sezonu będą walczyć o miejsce na podium, jest bez wątpienia Lechia Gdańsk. Klub z północy Polski zajmuje w tym momencie siódme miejsce w tabeli, ale do podium traci tylko cztery punkty. Gdańszczanie przerwę w rozgrywkach wykorzystali między innymi na dopięcie spraw kontraktowych. Podjęto decyzję o wykupieniu z Lipawy Kristersa Tobersa, który dołączył do drużyny zimą na zasadzie wypożyczenia.

Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecMedia z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecCzytaj dalej


Lechia sprowadziła utalentowanego reprezentanta Łotwy

19-latek jest uznawany na Łotwie za ogromny talent. Ma na koncie sześć spotkań w dorosłej reprezentacji tego kraju. Inwestycja w jego sprowadzenie może się więc w przyszłości Lechii zwrócić z nawiązką. Umowa zawodnika ma obowiązywać do czerwca 2023 roku. Kwoty transakcji nie ujawniono, ale sam piłkarz jest bardzo zadowolony, że dołączył już definitywnie do polskiej drużyny.

- Niezmiernie cieszy mnie fakt, że będę mógł występować dłużej w Lechii. Jestem teraz częścią naprawdę dużego klubu, który ma swoją lokalizację we wspaniałym mieście. Jestem tu bardzo szczęśliwy i postaram się dać z siebie na boisku wszystko. Mam nadzieję, że osiągnę tu duży sukces. - powiedział Tobers w rozmowie z klubowymi mediami.

Źródło: Lechia Gdańsk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News