Lechia Gdańsk
instagram.com/lechiagdansk
Autor Mateusz Wysokiński - 27 Lutego 2020

Nagły przełom w sprawie Lechii Gdańsk. Ze strachu wypłaciła zaległości

Lechia Gdańsk zmaga się w tym sezonie z dużymi problemami finansowymi. Klub z Gdańska, który od listopada nie wypłacił swoim zawodnikom pensji mógł dzisiaj stracić trzech piłkarzy. W kasie klubowej znalazły się jednak środki i lęk przed utratą czołowych graczy ekipy Lechitów ustąpił. Sytuacja nie jest jednak dobra, jeśli drużyna do 31 marca nie poradzi sobie z finansami, to będzie miała wielkie problemy z grą w lidze.

Lechia Gdańsk mogła mieć dzisiaj poważne problemy. Klub w środę mógł stracić trzech piłkarzy ze składu, jeśli nie wypłaciłby im zaległości finansowych. W kasie klubowej klubu ze stolicy Trójmiasta znalazły się jednak środki, co odroczyło problemy klubu. Sytuacja jednak nadal pozostaje poważna, a najważniejsze decyzje dla Lechii zapadną dopiero po 31 marca.

Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacjeNie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacjeCzytaj dalej

Lechia Gdańsk mogła stracić dzisiaj trzech piłkarzy. Znalazły się jednak pieniądze

Sytuacja finansowa klubów z Trójmiasta w tym sezonie może nie wzbudzać dużego optymizmu wśród kibiców. Arka Gdynia straciła tytularnego sponsora w postaci miasta, który bardzo pomagał budżetowi klubu. Najwięksi rywale ligowi Arkowców z Lechii też nie mogą mówić o stabilnej sytuacji finansowej - w klubie pojawiły się problemy z wypłacalnością kontraktów, a dużo wskazuje na to, że piłkarze nie zobaczyli swoich pensji od listopada.

Dzisiaj klub mógł stracić trzech piłkarzy. Zapisy w kontraktach gwarantowały zawodnikom, że jeśli klub nie wywiąże się ze swoich obowiązków zapłaty do 27 lutego, to piłkarze będą mogli rozwiązać kontrakty. Sytuacja jest jednak o wiele bardziej zawiła i najważniejsze decyzje w sprawie klubu zapadną pod koniec marca.

Reprezentant Polski bliski transferu do Legii Warszawa. Jest jednak jeden problemReprezentant Polski bliski transferu do Legii Warszawa. Jest jednak jeden problemCzytaj dalej

PZPN coraz mniej przychylnie spogląda na Lechię

Drużyna z Gdańska dostała od władz ligi warunek, w myśl którego będzie musiała uporać się ze wszystkimi zaległościami względem piłkarzy do dnia 31 marca. W przeciwnym wypadku drużyna może mieć duży problem z uzyskaniem licencji na grę w piłkarskiej Ekstraklasie.

Ten problem wymaga od gdańszczan nagłego znalezienia pieniędzy, o co nie będzie tak łatwo. O zapłatę za transfer ma się upominać Olimpia Grudziądz, która za transfer Omrana Haydary'ego miała nie zobaczyć jeszcze pieniędzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  2. Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środka
  3. Koszmar Realu Madryt w meczu z Manchesterem City. Dwa gole w pięć minut, Królewscy mają gigantyczny kłopot
  4. Gigantyczna niespodzianka w Lyonie. Juventus o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów
  5. PZPN podjął ostateczną decyzję w sprawie kary dla Legii. Pojawił się ważny komunikat
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News