Legia Warszawa wygrała
Autor Piotr Bernaciak - 2 Września 2019

Kulenović odejdzie z Legii? Vuković: chce go drużyna z Ligi Mistrzów, nie pracują tam idioci

Legia Warszawa pokonała wczoraj Raków Częstochowa 3:1. Ważną wypowiedź w trakcie konferencji prasowej wygłosił trener gospodarzy. Dotyczy ona przyszłości Sandro Kulenovicia. Chorwat może zmienić klub już niebawem.

Legia Warszawa pokonała Raków Częstochowa 3:1 we wczorajszym meczu rozgrywanym przy ulicy Łazienkowskiej 3. Legioniści zagrali niemal idealne spotkanie, szybko rozstrzygając kwestię zwycięstwa na swoją korzyść. Trzema trafieniami popisał się Jarosław Niezgoda, który w dwóch kolejnych spotkaniach trafił do siatki pięciokrotnie i przypomniał o sobie kibicom z Warszawy, ale również trenerowi, od którego nie dostawał zbyt wielu szans.

Wszystko przez to, że do tej pory w jego miejsce na boisku pojawiał się Sandro Kulenović, który był bardzo ostro krytykowany za swoją postawę w pierwszych meczach sezonu 2019/2020. Kibice zarzucali mu, że zbyt rzadko dochodzi do sytuacji strzeleckich, w związku z czym drużyna nie odnosi zbyt dużych korzyści. Teraz w sprawie postanowił wypowiedzieć się Aleksandar Vuković, szkoleniowiec wicemistrzów Polski.

Wschodząca gwiazda, brat czołowego piłkarza Legii ciężko zachorował. Na razie nici z gry przez zapalenie opon mózgowychWschodząca gwiazda, brat czołowego piłkarza Legii ciężko zachorował. Na razie nici z gry przez zapalenie opon mózgowychCzytaj dalej

- Fajnie, że Gwilia dał się podbudować Niezgodzie i oddał mu rzut karny, Jarek czekał rok na odbudowę. Gruzin pozwolił mu wykonywać jedenastkę i to dobre zachowanie. Walczyłem i walczyłem o tego chłopaka. Wiem, że teraz zacznie się gadanie, że trzeba było na niego postawić w meczach z Rangers FC. Nie było go nigdzie i nie byłoby go nigdzie, gdyby nie spokój i czekanie na niego. U Ricardo Sa Pinto grał... na fortepianie. Nie zagrał w Glasgow, bo odżył za późno, a teraz? Kto nie chciałby stawiać na zawodnika, który zaczął tak wyglądać? - stwierdził Aleksandar Vuković na konferencji pomeczowej.

Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3:1. Vuković o transferze Kulenovicia

- Kulenovicia chce teraz drużyna z Ligi Mistrzów, zaciekle walczy o jego sprowadzenie, ale może powinienem dostać też za to naganę. Wydaje mi się, że w Dinamie nie pracują idioci, bo chyba potrafią promować zawodników i sprzedawać ich za dobre pieniądze. Chciałbym, by z nami został, ale jeśli nie… to może lepiej dla niego, bo może tam zostanie lepiej potraktowany - dodał trener Legii Warszawa.

Przypomnijmy, że wczoraj pojawiły się pierwsze informacje, jakoby zainteresowanie sprowadzeniem Sandro Kulenovicia wyrażało chorwackie Dinamo Zagrzeb. Dziś trwać będą negocjacje w tej sprawie i niebawem możemy usłyszeć o odejściu napastnika młodzieżowej reprezentacji Chorwacji.

źródło: legia.net
fot. Legia Warszawa / YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News