Legia Warszawa Turan
AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 3 Marca 2020

Piłkarz FC Barcelony w Legii Warszawa? Znamy szczegóły transferu

Legia Warszawa mogła w tym oknie transferowym dokonać prawdziwie niesamowitego ruchu, o którym byłoby głośno na świecie. Pojawił się temat transferu piłkarza Barcelony, który z pewnością z miejsca zostałby gwiazdą ligi.

Legia Warszawa miała w tym roku szansę na przeprowadzenie bardzo głośnego transferu dotyczącego zawodnika z klubu ze światowej czołówki. Gdyby tego typu przenosiny rzeczywiście doszły do skutku, moglibyśmy mówić o gigantycznej sensacji i o prawdziwym hicie transferowym. Wicemistrzowie Polski planowali zatrudnić zawodnika wielkiej Barcelony.

Wydawałoby się, że Barcelona nie chciałaby oddawać swojego piłkarza polskiemu klubowi, a on sam zapewne wyśmiałby ofertę z naszego kraju. Okazuje się, że tym razem sytuacja była jednak zupełnie inna, a przenosiny wcale nie były niemożliwe. Pojawia się coraz więcej informacji na temat sensacyjnego transferu, który mógł dojść do skutku jeszcze tej zimy.

Polski klub zostanie ukarany walkowerem. Decyzja władz jest bezlitosnaPolski klub zostanie ukarany walkowerem. Decyzja władz jest bezlitosnaCzytaj dalej

Legia Warszawa mogła wypożyczyć piłkarza Barcelony

Blisko Legii Warszawa był ponoć Arda Turan. Turek nie ma za sobą udanego okresu w swojej ojczyźnie, jednak mimo wszystko jego wielkim celem jest gra z drużyną narodową na Euro 2020. To właśnie przenosiny do polskiego klubu miałyby pozwolić mu na odbudowanie wielkiej formy. Nie może to dziwić, bowiem Turan z miejsca zostałby przecież gwiazdą naszej ligi.

Jak twierdzi Piotr Koźmiński z Super Expressu, temat rzeczywiście nie był zupełnie niemożliwy, jednak wszystko zakończyło się na luźnych rozmowach. Trudno spodziewać się, by Legia Warszawa była w stanie spełnić oczekiwania finansowe znanego piłkarza, bowiem na pewno byłyby one monstrualne. Przez moment temat jednak pozostawal realną opcją.

W drodze na zawody Adama Małysza zatrzymała kobieta. Przez rzecz, którą jej zrobił wryło ją w ziemięW drodze na zawody Adama Małysza zatrzymała kobieta. Przez rzecz, którą jej zrobił wryło ją w ziemięCzytaj dalej

Legia Warszawa mogła dokonać spektakularnego transferu

Turecki zawodnik nawet przez pół roku mógłby z miejsca pomóc Legii w walce o mistrzostwo Polski, jednak teraz wiemy, że strony nie dogadały się, choć w sprawie działał nawet Bernard Heusler, osobisty doradca Dariusza Mioduskiego. Turan pozostaje bez większych szans na wyjazd na mistrzostwa Europy.

fot. AFP/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News