Legia Warszawa Carlitos
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 3 Kwietnia 2020

Carlitos w końcu ujawnił, dlaczego odszedł z Legii. Nie jest tak, jak większość myślała

Legia Warszawa nieco ponad pół roku temu rozstała się z Carlitosem, czyli jednym ze swoich najlepszych zawodników. Zawodnik ujawnił kulisy odejścia z drużyny wicemistrzów Polski.

Legia Warszawa niemal dokładnie pół roku temu pożegnała się z europejskimi pucharami po porażce w dwumeczu z Rangers FC. Stało się jasne, że klub musi sprzedać kilku zawodników z grona najlepszych i najbardziej utalentowanych. Wybór padł na Carlitosa, czyli niekwestionowaną gwiazdę, a także na Sandro Kulenovicia, utalentowanego napastnika.

Hiszpański napastnik długo nie zamierzał wypowiadać się na temat tego, co sprawiło, że pożegnał się z klubem z Warszawy. Kibice mieli swoje teorie, według których piłkarz miał skusić się na atrakcyjną finansowo ofertę. Teraz zawodnik odniósł się do sprawy przed miesięcy.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcieAnna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcieCzytaj dalej

Legia Warszawa sprzedała Carlitosa

LegiaWarszawa pożegnała Carlitosa po odpadnięciu z Ligi Europy. Mówiło się, że piłkarz dostał atrakcyjną ofertę ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i po prostu nie zamierzał jej odrzucać, bo mógł liczyć na znacznie lepsze zarobki, niż te, które otrzymywał w Warszawie. Po czasie Hiszpan odniósł się do tej teorii w rozmowie z Super Expressem, jednoznacznie ją dementując.

- (...) Nie odszedłem z Legii z własnej woli, nie chciałem tego transferu. Zmusiły mnie do tego okoliczności - stwierdził wprost Carlitos, niebezpośrednio potwierdzając, że w tej sprawie mogło chodzić o konflikt z Aleksandarem Vukoviciem, trenerem Legii.

Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówZmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówCzytaj dalej

Legia Warszawa. Kibice tęsknią za Carlitosem

Choć dobrze radził sobie Jarosław Niezgoda, a teraz świetnie spisywał się Jose Kante, to mimo wszystko kibice tęsknią za Carlitosem, który dawał nie tylko świetną skuteczność, ale również potrafił pokazać niesamowitą technikę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Z ostatniej chwili: Minister ogłosił kolejny, bezwzględny zakaz. Jego złamanie wiąże się z poważnymi problemami

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News