Legia żegna Kulenovicia
YouTube - Piłka Nożna
Autor Piotr Bernaciak - 3 Września 2019

Legia pożegnała dwóch piłkarzy w ostatniej chwili. Kibice z pewnością będą zadowoleni

Legia Warszawa długo wstrzymywała się przed sprzedażą swoich zawodników, jednak ostatecznie do niej doszło. Kibice nie ukrywają wielkiego zadowolenia. Drużynę opuścił jeden z kluczowych zawodników.

Legia Warszawa starała się nie osłabiać drużyny w bardzo ważnej walce o awans do fazy grupowej Ligi Europy. Od jej sukcesu zależało to, czy drużyna zostanie jeszcze wzmocniona, czy wręcz osłabiona. Ostatecznie na ostatnie ruchy transferowe wicemistrzów Polski przyszło nam czekać aż do ostatniego dnia okna transferowego. Były one jednak naprawdę ważne.

Dowiedzieliśmy się, że drużynę opuściło dwóch piłkarzy, którzy przez pewien czas uchodzili za kluczowych dla Legii. Pierwszym z nich jest Tomasz Jodłowiec, który na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do Piasta Gliwice. Drugi zawodnik to Sandro Kulenović, napastnik wicemistrzów Polski, który swoją grą na początku obecnego sezonu doprowadził do wielkiego oburzenia kibiców.

OFICJALNIE: Marcin Bułka ma poważny problem. Keylor Navas nowym bramkarzem PSGOFICJALNIE: Marcin Bułka ma poważny problem. Keylor Navas nowym bramkarzem PSGCzytaj dalej

Sandro Kulenović trafił do Dinama Zagrzeb po długich negocjacjach, które trwały do późnych godzin wieczornych. Napastnik Legii miał ogromne problemy z przekonaniem do siebie kibiców na początku tego sezonu. Grał z przymusu wobec nieobecności Carlitosa i Jarosława Niezgody i udawało mu się głównie frustrować sympatyków warszawian niską skutecznością.

Tomasz Jodłowiec z kolei opuszcza Legię na rzecz Piasta Gliwice, w którym występował w poprzednim sezonie. Pomocnik wydatnie przysłużył się Piastowi, pomagając w walce o mistrzostwo Polski i zdobywając kilka ważnych bramek. Kibice klubu z Gliwic z pewnością będą szczęśliwi, że niepotrzebny w Legii zawodnik znów będzie mógł stanowić o sile Piasta.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News