Legia Warszawa
Facebook Legia Warszawa
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Listopada 2020

Dramatyczne wiadomości dla kibiców Legii Warszawa. Drużyna znów osłabiona przed meczem z Lechem, kolejny zarażony

Legia Warszawa ma poważne problemy przez zbliżającym się hitowym meczem Ekstraklasy z Lechem Poznań. Mistrzowie Polski właśnie opublikowali wyniki badań na obecność koronawirusa, które odbyły się w środę. Okazało się, że kolejny zawodnik zaraził się niebezpiecznym wirusem i musi zostać odsunięty od drużyny. Dla zespołu prowadzonego przez Czesława Michniewicza jest to poważne osłabienie.

Legia Warszawa przekazała kibicom informacje o wynikach badań na obecność COVID-19, które zostały przeprowadzone wśród zawodników w środę. Mistrzowie Polski nie mają dobrych wiadomości dla swoich fanów. Kolejny z piłkarzy musi poddać się kwarantannie.

Adam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawódAdam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawódCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Kościoły zostały zamknięte, nabożeństwa wstrzymane do połowy grudnia. Czy Polska pójdzie w ślady Francji i Austrii?
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia


Legia Warszawa opublikowała wyniki badań. Gwiazdor chory przed meczem z Lechem

Kilka dni temu głośno było o sytuacji w Legii Warszawa. Podczas ligowego meczu z Wartą Poznań dwóch zawodników mistrza Polski miało uskarżać się na dolegliwości, które zwykle towarzyszą infekcji COVID-19. Byli to Igor Lewczuk i Tomas Pekhart.

Czeski napastnik Legii zgłaszał, że stracił węch, natomiast Lewczuk uskarżał się na podwyższoną temperaturę. Zawodnicy wzięli jednak udział w spotkaniu z Wartą, co sprawiło, że na Legię spadła lawina krytyki. Zespołowi z Warszawy zarzucano lekkomyślność.

Wcześniej w Legii wybuchł skandal po tym, jak w sieci ukazały się zdjęcia Williama Remy’ego, który beztrosko bawił się w towarzystwie kilkunastu osób, łamiąc wszelkie zasady bezpieczeństwa wprowadzone na czas pandemii. Komisja Ligi nałożyła na Francuza karę finansową w wysokości 30 tysięcy euro.

W piątek Legia Warszawa opublikowała na swojej stronie internetowej wyniki badań, jakie piłkarze przeszli w środę. Dowiedzieliśmy się z nich, że kolejny zawodnik “Wojskowych” musi zostać odizolowany od drużyny i poddać się kwarantannie. Nie chodzi jednak o wspomnianych wcześniej graczy.

Marcin Najman wściekły na Zbigniewa Bońka. Zawodnik upokorzył prezesa przed tysiącami PolakówMarcin Najman wściekły na Zbigniewa Bońka. Zawodnik upokorzył prezesa przed tysiącami PolakówCzytaj dalej


Komunikat Legii o COVID-19 wśród zawodników

- W środę 5 listopada, drużyna i sztab Legii Warszawa przeszły badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. U jednego z piłkarzy wykonany w środę test dał wynik pozytywny. Zawodnik czuje się dobrze, pozostał w domu i przebywa w izolacji. Wszystkie pozostałe testy dały wyniki negatywne. Zespół zgodnie z planem przygotowuje się do niedzielnego meczu z Lechem Poznań. - napisano w komunikacie.

Portal Legia.net jest zdania, że chodzi o pomocnika Domagoja Antolicia. Wcześniej pojawiały się plotki, które sugerowały, że zarażony koronawirusem może być Michał Karbownik. Okazały się one na razie nieprawdziwe. W przypadku Igora Lewczuka test dał wynik negatywny i może on normalnie trenować z zespołem. Jeśli chodzi o Tomasa Pekharta, ma on przejść kolejny test, który da odpowiedź, czy może on dołączyć do reszty zawodników. Odbędzie się on już w piątek.

- Wtorkowe testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 u Igora Lewczuka i Tomasa Pekharta dały wynik negatywny. Ponowne badanie Igora Lewczuka również dało wynik ujemny. Przed dopuszczeniem Tomasa Pekharta do treningów planowane jest wykonanie kolejnego testu wymazowego w dniu dzisiejszym, na razie zawodnik pozostaje w domu odizolowany od zespołu. - czytamy na stronie legia.com.

Źródło: Legia Warszawa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  2. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News