Legia Warszawa
Facebook Legia Warszawa
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Maja 2020

Koniec nieudanej przygody. Wielki niewypał odchodzi z Legii Warszawa, sam poinformował kibiców

Legia Warszawa pozbywa się transferowego niewypału. Z klubem ze stolicy pożegna się niespełniony talent portugalskiego futbolu. Zawodnik, którego ściągnięto ze słynnej Benfiki Lizbona, nie spełnił pokładanych w nim nadziei i już teraz poinformował o opuszczeniu klubu.

Legia Warszawa szykuje się do przewietrzenia szatni w przerwie między sezonami. Jako pierwszy zespół z ulicy Łazienkowskiej opuści piłkarz, którego sprowadzono z wielkiej Benfiki. Portugalczyk w stolicy Polski jednak wyłącznie rozczarowywał swoimi występami.

Mama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczejMama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczejCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Legia Warszawa rozwiązała kontrakt z piłkarzem

W styczniu 2019 roku do Legii trafił Salvador Agra. Warszawianie za transfer portugalskiego skrzydłowego zapłacili Benfice Lizbona aż 500 tysięcy euro. Od tego czasu zawodnik, który podpisem pod kontraktem zagwarantował sobie miesięczne zarobki na poziomie 20 tysięcy euro, wyłącznie rozczarowywał. W ciągu niemal półtorarocznej przygody z polskim klubem zagrał w zaledwie dziewięciu meczach.

28-letni Agra nie dał żadnych argumentów najpierw Ricardo Sa Pinto, a następnie Aleksandarovi Vukoviciowi, by brali go pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej. Od początku roku występował w rezerwach Legii, gdzie rozegrał dwa spotkania i również nie wyróżnił się niczym poza zmarnowanych rzutem karnym w meczu z Bronią Radom. Zawodnik, którego można uznać za transferowy niewypał, doszedł do porozumienia z Legią w sprawie rozwiązania kontraktu.

Mariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strataMariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strataCzytaj dalej


Zawodnik, który rozczarował swoimi występami, pożegnał się z kibicami

Salvador Agra opublikował na swoim koncie w serwisie Instagram specjalny post, w którym podziękował “Wojskowym” za współpracę oraz docenił kibiców.

- Chcę podziękować za możliwość gry w tak dużym klubie z długą historią. Dziękuję wszystkim za wsparcie i komfort, z którymi spotkałem się od pierwszego dnia. Dzięki temu ja i moja rodzina czuliśmy się częścią klubu i miasta. Odchodzę ze świadomością tego, że każdego dnia robiłem, co mogłem dla zespołu. Na koniec słowa uznania dla kibiców Legii, którzy naprawdę pochodzą z innego świata. Naprzód, Legio - możemy przeczytać.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News