Legia Warszawa
Facebook Legia Warszawa
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Maja 2020

Legenda Legii Warszawa wróci do klubu? "Wojskowi" ujawniają plany transferowe

Legia Warszawa dość zaskakująco pojawiła się w ostatnich godzinach na łamach serwisów informacyjnych. Klub ze stolicy Polski łączony jest z zaskakującym transferem. Na stadion przy ulicy Łazienkowskiej niespodziewanie mógłby wrócić piłkarz uznawany przez kibiców za legendę. 

Legia Warszawa jest na najlepszej drodze do wywalczenia kolejnego mistrzostwa Polski. Jeśli “Wojskowi” zdobędą tytuł, potrzebne będą wzmocnienia składu przed eliminacjami do Ligi Mistrzów. Zaskakująco z przenosinami do Warszawy łączony jest zawodnik, który nie tak dawno opuścił klub Dariusza Mioduskiego.

Prokuratura podjęła ostateczną decyzję w sprawie śmierci Dawida KosteckiegoProkuratura podjęła ostateczną decyzję w sprawie śmierci Dawida KosteckiegoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Legia Warszawa łączona z powrotem legendanego piłkarza

Ekstraklasa przygotowana jest, by pod koniec maja wznowić przerwane z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki. Dzisiaj poznaliśmy oficjalne wyniki badań wśród piłkarzy i terminarz dwóch najbliższych kolejek ligowych. W wyścigu o koronę mistrza Polski przed wstrzymaniem gry prowadziła Legia Warszawa, która na pewno łatwo nie da sobie wyrwać pucharu, który już jest na wyciągnięcie ręki.

Jeśli stołeczny klub trzyma przewagę i zdobędzie swój 14 tytuł mistrzowski, czekają go eliminacje do następnej edycji Ligi Mistrzów. Dariusz Mioduski na pewno zechce wzmocnić swój zespół przed batalią o awans do najbardziej prestiżowych rozgrywek Europy. W ostatnich godzinach pojawiła się ciekawa informacja, łącząca z przenosinami na stadion przy ulicy Łazienkowskiej legendarnego zawodnika Legii, który zaledwie 9 miesięcy temu pożegnał się z klubem.

Urocze zdjęcie nowo narodzonej córeczki Anny Lewandowskiej. Klara już się nią opiekuje (FOTO)Urocze zdjęcie nowo narodzonej córeczki Anny Lewandowskiej. Klara już się nią opiekuje (FOTO)Czytaj dalej


Zawodnik wyraził chęć powrotu do Legii. Jest odpowiedź klubu

Michał Kucharczyk po 9 latach spędzonych w koszulce z “L-ką” na piersi w lecie zeszłego roku opuścił drużynę i przeniósł się do rosyjskiego Urału Jekaterynburg. Trener Warszawian Aleksandar Vuković przyznał później, że pozbycie się skrzydłowego, który chciał zostać w klubie, było błędem. Umowa Kucharczyka z obecnym pracodawcą wygasa już w czerwcu 2020, więc będzie on wolnym zawodnikiem. W rozmowie z TVP Sport piłkarz, który dla Legii rozegrał 349 spotkań, zasugerował, że jest otwarty na możliwość powrotu do klubu.

- Nie jest to ode mnie zależne. Daję zielone światło. Wszystko zależy od zarządzających klubem. - powiedział zawodnik.

Dziennikarz “Super Expressu” Piotr Koźmiński postanowił szybko zweryfikować, czy zainteresowanie podpisaniem umowy przejawia także sam klub. Jak się okazało, Kucharczyk, uznawany w Warszawie za legendę nie może liczyć na angaż.

- Nie jesteśmy zainteresowani powrotem Michała Kucharczyka. - zdradził dziennikarzowi anonimowo jeden z pracowników klubu. Wygląda zatem na to, że nie będzie wielkiego powrotu do Ekstraklasy.

Źródło: TVP Sport, "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News