Legia Warszawa transfery
East News/Beata Zawadzka
Autor Piotr Bernaciak - 10 Stycznia 2020

Legia Warszawa. Wicemistrzowie Polski oficjalnie pozyskali nowego piłkarza. Transfer został potwierdzony

Legia Warszawa zamierza wzmocnić się przed rundą wiosenną PKO Ekstraklasy. Teraz potwierdzono jeden z najciekawszych transferów obecnej rundy. Dowiedzieliśmy się bowiem, że nowym piłkarzem Wojskowych został zawodnik znany już z Ekstraklasy.

Legia Warszawa chce w tym sezonie za wszelką cenę zdobyć mistrzostwo Polski. Drużyna prowadzona przez Aleksandara Vukovicia jest na dobrej drodze ku temu, by sięgnąć po trofeum, będąc na pierwszym miejscu po rundzie jesiennej, jednak nie oznacza to, że można być spokojnym przed kolejnymi spotkaniami. Stało się jasne, że potrzebne będą wzmocnienia.

Z tego powodu już teraz potwierdzono kolejny transfer do Legii Warszawa. Dowiedzieliśmy się bowiem, że nowym piłkarzem wicemistrzów Polski został zawodnik występujący już dotychczas w Ekstraklasie, dzięki czemu jest on doskonale znany tysiącom kibiców. Część z nich zaczęła już wyrażać swoje zdanie na temat tego, czy będzie on przydatny dla drużyny.

Zmarł młody piłkarski talent. Poniósł przykrą śmierć w wypadku, który przyprawia o dreszczeZmarł młody piłkarski talent. Poniósł przykrą śmierć w wypadku, który przyprawia o dreszczeCzytaj dalej

Legia Warszawa potwierdziła nowy transfer

Legia Warszawa oficjalnie potwierdziła, że jej nowym zawodnikiem został Mateusz Cholewiak. Dotychczasowy piłkarz Śląska Wrocław związał się umową z warszawianami na okres 18 miesięcy. Jak się dowiadujemy, najprawdopodobniej będzie on rozważany do gry na pozycji lewego obrońcy, bowiem to właśnie tam klub ze stolicy ma największe problemy.

Co prawda do tej pory dobrze radził sobie Michał Karbownik, jednak nie jest to jego nominalna pozycja i wszyscy w klubie liczą na to, że w końcu uda się przesunąć go do linii pomocy. Z pewnością drużyna czerpałaby z tego większe korzyści. Wobec potencjalnej absencji Karbownika na lewej stronie bloku defensywy prawdopodobnie grałby tam właśnie Mateusz Cholewiak.

Legia Warszawa wzmacnia się przed walką o mistrzostwo

Już niebawem powinniśmy usłyszeć o kolejnych transferach dotyczących Legii Warszawa. Co ciekawe, nie muszą one wcale dotyczyć wzmocnień. Okazuje się, że ogromne szanse na opuszczenie drużyny ma Jarosław Niezgoda, który na dniach najprawdopodobniej przeniesie się do Stanów Zjednoczonych, by grać w Portland Timbers.

fot. Beata Zawadzka/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski bliski opuszczenia Ekstraklasy. Zainteresowanie z dwóch europejskich lig
  2. Transfer Krzysztofa Piątka coraz bliżej? Legendarny klub zmaga się z problemami
  3. Kolejny zawodnik z Ekstraklasy zagra we Włoszech. Trafi do rewelacji sezonu
  4. Wiadomo już, jaka przyszłość czeka Garetha Bale'a. Wymowne słowa jego agenta
  5. FC Barcelona podjęła decyzję. Trwają negocjacje, legenda zostanie nowym trenerem
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News