Dariusz Mioduski
Youtube/Dariusz Miuduski
Autor - 10 Lutego 2020

Kibice Legii Warszawa grożą swojemu piłkarzowi. Klub publikuje oświadczenie

Legia Warszawa opublikowała oświadczenie, które nawiązuje do zachowania ich kibiców w ostatnim czasie. Chodzi o grożenie piłkarzowi Wojskowych i firmie, która ma pomóc Polonii. Klub stara się wytłumaczyć z zaistniałej sytuacji.

Legia Warszawa ma problem ze swoimi pseudokibicami. Dotyczą one ich zachowania w ostatnim czasie. Zarząd stołecznego klubu tego nie pochwala, w związku z czym wystosował specjalne oświadczenie.

Grad goli, czerwona kartka i wielki powrót. To były szalone Derby MediolanuGrad goli, czerwona kartka i wielki powrót. To były szalone Derby MediolanuCzytaj dalej

Legia Warszawa nie ma ostatnio najlepszej prasy

Chodzi oczywiście o dwie sprawy. Pierwszą są groźby w kierunku firmy Sii Polska i jej właściciela Gregoire'a Nitota, któremu jasno pseudofani dali do zrozumienia, by wycofał się z pomocy finansowej, którą chciał udzielić Polonii Warszawa. Szerzej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Druga to mocna uwaga skierowana do Jakuba Kisiela, 17-letniego pilkarza, który kilka dni temu trafił z Polonii do Wojskowych, co nie spodobało się fanom przy Łazienkowskiej. W związku z czym podczas meczu Legia Warszawa - ŁKS Łódź (3:1) mogliśmy zobaczyć transparent "Kisiel won z Legii".

- Stadion to miejsce rywalizacji sportowej, a fundamentalną wartością sportu jest szacunek. To także jedna z najważniejszych wartości jakie wyznajemy w Legii Warszawa. Zawsze jednoznacznie krytycznie oceniamy wszelkie zachowania, które są sprzeczne z tą wartością. Dotyczy to również treści transparentów, które sporadycznie pojawiają się podczas meczów - taki jest początek oświadczenia Legii. Klub zapewnił również, że zamierza skierować sprawą tych transparentów do organów ścigania.

Polski skoczek załamany swoją formą. Opublikował pełen goryczy wpisPolski skoczek załamany swoją formą. Opublikował pełen goryczy wpisCzytaj dalej

Legia Warszawa opublikowała w tej sprawie oświadczenie

- Chcemy jednocześnie pokreślić, że transparenty wywieszane w czasie meczu przez jakiekolwiek grupy kibiców nie są stanowiskiem Legii, co więcej, zdarzały się przypadki, że były wymierzone we władze Klubu - czytamy. Całość ogłoszenia jest dostępna na Twitterze warszawskiego zespołu.

Legia jest obecnie liderem Ekstraklasy i ma na swoim koncie 41 punktów. Druga jest Cracovia, która traci do nich dwa "oczka", a kolejna Pogoń Szczecin ma o trzy mniej. Następny mecz Wojskowi rozegrają na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak źle nie było od dawna. Wiemy, czego brakuje reprezentacji Polski w skokach
  2. Nowy plan dla polskich skoczków. Ma zaprocentować w końcówce sezonu
  3. Niemieckie media zachwycone Krzysztofem Piątkiem. Widzą w nim nowego Lewandowskiego
  4. Kibole Legii Warszawa atakują własnego zawodnika. Kiedyś już go pobili
  5. Samobój nie z tej ziemi w meczu PSG. Obrońca zachował się jak rasowy snajper (WIDEO)
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News