Legia Warszawa mecz
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 10 Kwietnia 2020

Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość

Legia Warszawa już jutro zorganizuje specjalny mecz, o którym klub oficjalnie poinformował. Początkowo informacja wyjątkowo zadziwiła polskich kibiców, którzy byli pewni, że do piłki nie uda się wrócić przez kilka najbliższych tygodni.

Legia Warszawa z pewnością chciałaby wrócić do gry jak najszybciej, bo każdy kolejny dzień bez Ekstraklasy generuje kolejne straty dla klubu. Nie da się ukryć, że sytuacja klubu z Warszawy jest bardzo trudna, dlatego mówi się, że jeżeli liga nie wróci do grania za kilka tygodni, to prawdopodobnie Legia (podobnie jak kilka innych klubów) może mieć kłopoty z dalszym funkcjonowaniem.

Teraz dowiadujemy się, że Legia Warszawa już jutro zamierza zorganizować wyjątkowe spotkanie, o którym poinformowała swoich kibiców. Co więcej, jego oglądanie ma odbyć się na zupełnie wyjątkowych warunkach, co z pewnością będzie interesującym wydarzeniem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaNie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaCzytaj dalej

Legia Warszawa organizuje wyjątkowy mecz

Jak się dowiadujemy, w Wielką Sobotę Legia Warszawa zamierza zorganizować specjalny mecz charytatywny, podczas którego zbierane będą środki na pomoc powstańcom warszawskim w okresie epidemii panującej w Polsce. Jak wiadomo, osoby te często mają trudności z samodzielnym wyjściem do sklepu, dlatego prowadzona będzie właśnie zbiórka.

W specjalnym meczu wystąpić ma Michał Karbownik, lewy obrońca Legii, który zmierzy się w grze FIFA z Miłoszem Bogdanowskim, mistrzem kraju w tej grze. Oprawa meczowa będzie bardzo bogata, bo w studiu pojawić się mają choćby Dariusz Mioduski, Aleksandar Vuković czy Paweł Wszołek.

Marcin Najman zwrócił się do ministra zdrowia. Poszło o boks, gwiazdor Fame MMA zadziwił kibicówMarcin Najman zwrócił się do ministra zdrowia. Poszło o boks, gwiazdor Fame MMA zadziwił kibicówCzytaj dalej

Legia Warszawa zbiera pieniądze na szczytny cel

Wydarzenie ma rozpocząć się o godzinie 17.00, choć prawdopodobnie nie będzie to jedyna atrakcja tego dnia. Legia postara się zorganizować czas swoim kibicom, by jednocześnie zachęcić ich do przekazywania pieniędzy powstańcom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podali zasięg koronawirusa, gdy jedziesz rowerem. Ryzyko jest ogormne
  2. Znany warszawski raper trafił do aresztu. Ciążą na nim poważne zarzuty
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Już za 2 dni jedno z obostrzeń zostanie rozszerzone. Wielu Polaków będzie miało przez to problemy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News