Legia Warszawa
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Mika - 10 Sierpnia 2020

Legia Warszawa potwierdza transfer reprezentanta Polski. Gigantyczny hit, chwalili go na całym świecie

Legia Warszawa oficjalnie potwierdziła, że w poniedziałek oraz wtorek testy medyczne przed transferem do mistrza Polski przechodzi jeden z reprezentantów naszego kraju. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, Polak podpisze kontrakt ze stołecznym klubem. Będzie to kolejny po Arturze Borucu bardzo głośny transfer "Wojskowych".

Legia Warszawa nie przestaje zaskakiwać swoich kibiców kolejnymi transferami. Choć początek okienka transferowego w wykonaniu stołecznego klubu nie był najciekawszy, teraz wydaje się, że stołeczny klub robi jedne z najbardziej przemyślanych ruchów ze wszystkich klubów Ekstraklasy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc
Anna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekAnna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekCzytaj dalej

Legia Warszawa blisko zakontraktowania Kapustki

Transfer reprezentanta Polski do "Wojskowych" jest już praktycznie przesądzony. Jedyne co pozostało, to testy medyczne, które zawodnik będzie przechodził przez dwa dni - poniedziałek oraz wtorek (10-11 sierpnia). Jeśli nie wykażą one nieprawidłowości, Bartosz Kapustka podpisze kontrakt z Legią.

Do tego ruchu trzeba podejść z chłodną głową. Polak od 2016 roku grał w piłkę bardzo nieregularnie, a w ostatnim sezonie wystąpił w ledwie dwóch spotkaniach. Jednakże 23-latek wciąż ma duży potencjał, dlatego jego transfer to swego rodzaju próba. Wciąż mający przed sobą wiele lat gry Kapustka ma jedną z ostatnich szans, aby przypomnieć o sobie światu, który zachwycił się nim podczas Euro 2016. Jeśli reprezentant Polski odbuduje swoją formę, Legia Warszawa zyska niezwykle wartościowego zawodnika.

Marcin Wasilewski odszedł z Wisły Kraków, ale pozostanie w Ekstraklasie? Pojawiła się nieprawdopodobna oferta transferowaMarcin Wasilewski odszedł z Wisły Kraków, ale pozostanie w Ekstraklasie? Pojawiła się nieprawdopodobna oferta transferowaCzytaj dalej

Ofensywa tranferowa mistrza Polski

Legia Warszawa wyraźnie nie przespała okna transferowego i wydaje się, że każdy z ich transferów jest co najmniej poważnym uzupełnieniem kadry "Wojskowych". Filip Mladenović, Rafael Lopes, Artur Boruc, Josip Juranović a teraz Bartosz Kapustka, to wszyscy zawodnicy o jakich do tej pory wiemy, że będą w przyszłym sezonie występować w barwach Legii i każdy z nich może wnieść coś do gry mistrza Polski w nadchodzącym sezonie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej imponujące polskie banknoty okolicznościowe. Nowy banknot z Piłsudskim nawet się nie umywa do reszty?
  2. Na planecie w Układzie Słonecznym może istnieć życie. Pod powierzchnią znajduje się ciekły ocean
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News