Legia Warszawa
Twitter
Autor - 11 Lutego 2020

Legia Warszawa poniesie karę za obrzydliwe zachowanie kibiców. Wymowne słowa rzecznika PZPN

Legia Warszawa poniesie bardzo dotkliwą karę za to, jak zachowywali się ich kibice. Rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej nie pozostawił wątpliwości. Wymownie wypowiedział się na ten temat.

Legia Warszawa nie ma ostatnio najlepszej prasy. Choć Wojskowi wygrali swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej z ŁKS-em Łódź (3:1), to ich dobry występ przyćmili kibice, którzy najpierw zagrozili swojemu piłkarzowi, a następnie osobie, która ma pomóc Polonii Warszawa.

Mały chłopiec dotkliwie pobity przez piłkarza. Dramatyczne nagranie obiegło internet (WIDEO)Mały chłopiec dotkliwie pobity przez piłkarza. Dramatyczne nagranie obiegło internet (WIDEO)Czytaj dalej

Legia Warszawa zostanie ukarana

Komisja Ligi ma się bliżej przyjrzeć transparentom przy Łazienkowskiej. Do tego ma się zająć zdarzeniami podczas meczu Legia Warszawa - ŁKS Łódź. Tak stwierdził Bartosz Orzechowski, który jest menadżerem ds. komunikacji PKO Ekstraklasy na łamach Onetu. W tym samym źródle czytamy również, że o tej sprawie nie zamierza zapomnieć Polski Związek Piłki Nożnej.

- Nie chcę odpowiadać za Komisję Ligi i dywagować. Oczywiście mamy do czynienia z rzeczą karygodną i bezprecedensowa. Takie rzeczy na stadionach nie zdarzają się zbyt często. W związku z tym w oparciu o regulamin dyscyplinarny PZPN, w którym przewidziane są działania sprzeczne z duchem fair play, etyką i rywalizacją sportową Komisja Ligi może zastosować całe spektrum kar dyscyplinarnych. Myślę, że na najbliższym posiedzeniu komisja tę sprawę załatwi - stwierdzi Adam Gilarski, który jest rzecznikiem dyscyplinarnym PZPN.

Chodzi oczywiście o dwa transparenty, które pojawiły się podczas ostatniego spotkania. Atakowały one Jakuba Kisiela, który przeszedł z Polonii Warszawa do Legii oraz Gregoire'a Nitota, francuskiego biznesmena, który zamierza pomóc finansowo Czarnym Koszulom. Pseudokibice Legii oczerniali nawet w internercie firmę Sii Polska, której właścicielem jest Francuz.

Świetne informacje dla polskich skoczków. Kibice z Polski nie mogą ukryć zadowoleniaŚwietne informacje dla polskich skoczków. Kibice z Polski nie mogą ukryć zadowoleniaCzytaj dalej

Legia Warszawa nadal jest liderem Ekstraklasy

Stołeczny klub poniesie karę, ale nie wiadomo jeszcze jak poważną. Niebawem powinniśmy się o tym przekonać. Wojskowi aktualnie zajmują pierwsze miejsce w lidze, mając na swoim koncie 41 punktów. Druga Cracovia traci do nich dwa "oczka", natomiast następna Pogoń Szczecin - trzy.

W 22. kolejce Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Początek spotkania w najbliższą sobotę o godzinie 15:00.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar przejdzie do USA. Namówił go były gwiazdor Manchesteru United
  2. Adam Małysz skomentował formę Dawida Kubackiego. Ważne słowa legendarnego skoczka
  3. Polacy poznali rywali w grze o igrzyska olimpijskie. Nie będzie łatwo
  4. Polski piłkarz upokorzony. Nowy pracodawca nie zna jego nazwiska (FOTO)
  5. Oficjalnie. Legia Warszawa ma nowego piłkarza. Klub z Warszawy potwierdził zatrudnienie gwiazdora
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News