Legia Warszawa
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Czerwca 2020

Legia Warszawa nie wygra mistrzostwa? Czołowy gracz stracił pozwolenie na pracę. Wszystko przez zapis w umowie

Legia Warszawa może mieć poważne problemy na finiszu rozgrywek Ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, że ze składu drużyny wypadnie jej kluczowy zawodnik. Zamieszanie wokół gwiazdy “Wojskowych” wybuchło przez pandemię koronawirusa i zapis w umowie piłkarza z klubem. 

Legia Warszawa może być zmuszona zakończyć sezon bez udziału jednego ze swoich najlepszych piłkarzy. Portal WP SportoweFakty podał informację, że Radosław Majecki, który w styczniu podpisał umowę z AS Monaco, nie dostał zgody na przedłużenie pobytu w polskim klubie do końca rozgrywek Ekstraklasy.

Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Porażające osiągnięcie Roberta Lewandowskiego. Przebił samego Cristiano Ronaldo, aż trudno uwierzyć
  2. Duże utrudnienia dla podróżujących. Komplikacje w kraju mogą potrwać nawet do końca lipca.


Legia Warszawa straci czołowego zawodnika na finiszu sezonu

Zadziwiającą informację opublikowali dziennikarze portalu WP SportoweFatky. Z ich informacji wynika, że Radosław Majecki nie dokończy sezonu w barwach Legii Warszawa. Jak wiadomo, gra w Ekstraklasie potrwa dłużej z uwagi na przerwę wywołaną wybuchem pandemii koronawirusa. Termin ukończenia gry przekroczy 30 czerwca, a właśnie tego dnia wygasa umowa Majeckiego z “Wojskowymi”.

W styczniu utalentowany golkiper podpisał umowę z AS Monaco, które wyraziło zgodę, by resztę sezonu spędził na zasadzie wypożyczenia w swoim dotychczasowym klubie. Z informacji WP dowiadujemy się, że władze klubu występującego w Ligue 1 nie zgodziły się, by ich zawodnik przedłużył swój pobyt do zakończenia sezonu w Polsce. Monaco nie rozgrywa żadnych spotkań, gdyż we Francji podjęto decyzję o zakończeniu gry, ale już 22 czerwca rozpoczynają się przygotowania do kolejnej kampanii.

Robert Lewandowski bohaterem. Polak nie przestaje strzelać. Co za uderzenie, ciężko nie skakać z zachwytu (WIDEO)Robert Lewandowski bohaterem. Polak nie przestaje strzelać. Co za uderzenie, ciężko nie skakać z zachwytu (WIDEO)Czytaj dalej


Monaco nie zgodziło się na przedłużenie wypożyczenia Radosława Majeckiego

Monaco wystosowało oficjalne pismo do Legii Warszawa ze swoją decyzją odnośnie do przyszłości 20-latka. Wygląda zatem na to, że na finiszu rozgrywek, klub Dariusza Mioduskiego będzie musiał sobie poradzić z poważnym osłabieniem. Od 1 lipca zaś Radosław Majecki stanie się oficjalnie członkiem zespołu z Ligue 1.

W nowym sezonie młody bramkarz ma nawet szansę stać się numerem jeden drużyny, gdyż już wiadomo, że w lecie odejdzie z niej dotychczasowa “jedynka”, czyli doświadczony Danijel Subasić. W tym sezonie Majecki rozegrał łącznie w barwach Legii 29 spotkań w PKO Ekstraklasie i 8 w Lidze Europy. Siedemnaście razy udało mu się zachować czyste konto.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W środę Lidl będzie rozdawał słodowy trunek za darmo. Tylko pod jednym warunkiem
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Robert Lewandowski w euforii. Kolejne dziecko przyjdzie na świat lada dzień, siostra przekazała radosną nowinę
  4. Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej miliony
  5. Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłych
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News