Legia Warszawa
instagram.com/pawelwszolek
Autor Mateusz Wysokiński - 12 Stycznia 2020

Pomocnik Legii w mocnych słowach o kadrze Jerzego Brzęczka. "Co chwila zadaje mi się to pytanie"

Legia Warszawa szykuje się właśnie do bardzo ważnej rundy wiosennej. Wojskowi marzą o wygraniu mistrzostwa Polski, a w samym klubie trwa wielka mobilizacja. Atmosfera skupienia najlepiej została zobrazowana przez jednego z gwiazdorów warszawian, który mówi wprost, że nie myśli o powołaniu do reprezentacji Polski. Jego priorytetem ma być gra dla Legii.

Legia Warszawa zmierza po kolejny tytuł mistrzowski. Drużyna wojskowych, która jest liderem Ekstraklasy po rundzie jesiennej, nie chce powtórzyć wpadki z ostatniego sezonu, kiedy to lepszy okazał się Piast Gliwice. Sami piłkarze Aleksandara Vukovicia bardzo ciężko pracują w trakcie przerwy od rozgrywek, a jedna z gwiazd drużyny powiedziała, że gra w Legii jest dla niej priorytetem, nawet kosztem gry w reprezentacji Polski.

Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)Czytaj dalej

Legia Warszawa. Pomocnik porównuje Legię do reprezentacji

Zawodnik wicemistrzów Polski, Paweł Wszołek, który dołączył do Legii latem ubiegłego roku, z miejsca stał się jedną z gwiazd drużyny Wojskowych. Dobra dyspozycja zawodnika potwierdzana jest przez ekspertów, którzy w byłym piłkarzu Sampdorii i Polonii Warszawa widzą kandydata do gry w trakcie Euro 2020. Sam Wszołek bardzo ostrożnie podchodzi do spekulacji i mówi otwarcie, że obecnie to Legia liczy się dla niego bardziej niż reprezentacja.

- Nie myślę o kadrze. Skupiam się na zgrupowaniu, najbliższych treningach, sparingach. Chcę być gotowy na 100 procent na najbliższy mecz z ŁKS-em Łódź. Najważniejsza jest dla mnie Legia. Legia jest dla mnie jak reprezentacja. Naprawdę na temat kadry nie myślę, choć co chwila zadaje mi się to pytanie - mówi Wszołek

Piłkarze przygotowują się do walki o mistrzostwo

O tym, jak piłkarze warszawskiej Legii przygotowują się do rundy wiosennej, opowiedział sam Wszołek, który potwierdził, że drużyna miała trochę czasu wolnego na spędzenie czasu z rodzinami, ale wszyscy przygotowują się do ciężkiej walki w trakcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020.

- Czas na ciężką pracę, poprawę własnych mankamentów. Odpocząłem. Mieliśmy trzy tygodnie przerwy. Spędziłem je z rodziną. Przystępuję do tych treningów z wielką nadzieją, bo mimo że przegraliśmy ostatni mecz w ubiegłym roku, ale jesteśmy liderem Ekstraklasy i patrzymy pozytywnie na to, co nas czeka. Wierzymy w to, że przed nami nas dużo radosnych momentów. Ale bez ciężkiej pracy to będzie możliwe - mówi Wszołek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil Stoch zabrał głos po wczorajszym sukcesie. Komentarz naszego mistrza zdobył gigantyczną popularność
  2. Niesamowity gest Roberta Lewandowskiego. Napastnik wspiera WOŚP w niezwykły sposób
  3. Śmierć wybitnego sportowca. TVP przekazuje smutne informacje
  4. Piłkarz Legii opuszcza Warszawę. Skorzystał z oferty legendarnego klubu
  5. Jagiellonia Białystok sprzeda piłkarza za rekordową kwotę? Zainteresowanie legendarnego klubu
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News