Legia Warszawa więzienie gwiazdor Ekstraklasa
East News
Autor Piotr Bernaciak - 12 Czerwca 2020

Z ostatniej chwili. Były gwiazdor Ekstraklasy bliski trafienia do więzienia. Postawiono mu bardzo poważny zarzut

Legia Warszawa przed laty korzystała z usług Aleksandara Prijovicia, który był niekwestionowaną gwiazdą zespołu i stanowił o jego ofensywie. Dziś piłkarz ma gigantyczne problemy. Dowiadujemy się, że grozi mu nawet kara więzienia w związku z poważnym naruszeniem panującego prawa.

Legia Warszawa kilka lat temu mogła być pewna kolejnych mistrzostw Polski między innymi dzięki temu, że jej gwiazdy z formacji ofensywnej prezentowały niesamowitą formę i w każdym meczu błyszczały strzelecką dyspozycją. Jeden z jej najlepszych zawodników sprzed kilku lat ma teraz gigantyczne problemy i nie może skupić się w pełni jedynie na tym, by dobrze grać.

Okazuje się, że znany polskim kibicom piłkarz jest o mały krok od trafienia do więzienia. Wszystko przez poważne naruszenie panującego prawa i interwencję służb, w związku z którą zawodnika czekają wielkie problemy. Mówi się głośno o sensacyjnej karze pozbawienia wolności, która na pewno byłaby ostrym wyrokiem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce
Światowe media podają tragiczną wiadomość. Nie żyje Johnny Walker, uwielbiał go sam prezydentŚwiatowe media podają tragiczną wiadomość. Nie żyje Johnny Walker, uwielbiał go sam prezydentCzytaj dalej

Legia Warszawa korzystała z usług gwiazdora

Legia Warszawa cieszyła się ze świetnych występów Aleksandara Prijovicia, który strzelał kolejne gole i choć nigdy nie wyszedł z cienia Nemanji Nikolicia, który grał jeszcze lepiej, to mimo wszystko dziś kibice doceniają świetne mecze Serba sprzed lat. Odszedł on do greckiego PAOK-u, a potem zdecydował się na grę w bardziej egzotycznych krajach. Jego kariera może jednak zostać przerwana.

Piłkarz naruszył ostatnio zasady izolacji domowej i wybrał się z żoną na kolację, przez co ma teraz bardzo poważne problemy. Początkowo uszło mu to na sucho, bowiem obiecał, że to tylko jednorazowy wybryk, jednak teraz dostrzeżono go na jednej z dyskotek. Takie zachowanie oznacza, że będzie on sądzony znacznie surowiej. Mówi się nawet o karze więzienia dla niesfornego piłkarza.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieCzytaj dalej

Legia Warszawa pożegnała Prijovicia kilka lat temu

Póki co zawodnik nie zdążył wydać żadnego oświadczenia, jednak wiadomość o jego wyjściu odbiła się głośnym echem w mediach. Kibice są przyzwyczajeni do jego zachowań, jednak tym razem nie zanosi się na ostrzeżenia słowne. Już niebawem dowiemy się o karze dla napastnika związanego niegdyś z Legią Warszawa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News