Legia Warszawa Nikolić
YouTube - Legia Warszawa
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2019

Były gwiazdor Legii odchodzi z klubu. Czas na powrót do polskiej Ekstraklasy?

Legia Warszawa chciałaby przeprowadzić jak najszybciej wzmocnienia, które pomogą w walce o mistrzostwo. Do klubu wrócić może jedna z dawnych gwiazd. Dziś dowiedzieliśmy się, że opuści ona swój klub.

Legia Warszawa nie jest obecnie w najlepszej sytuacji finansowej, jednak mimo wszystko wciąż zamierza walczyć o mistrzostwo Polski. Klub z Łazienkowskiej z pewnością będzie chciał przeprowadzić tej zimy kilka ważnych transferów, za sprawą których będzie można uratować sytuację w tabeli drużyny prowadzonej przez Aleksandara Vukovicia. Teraz może pojawić się doskonała okazja.

Dowiadujemy się, że jeden z byłych gwiazdorów klubu ze stolicy Polski już w najbliższym czasie ma zamiar zmienić klub. Sam zawodnik potwierdził to poprzez oświadczenie w mediach społecznościowych. Tym samym potwierdziły się plotki, które pojawiały się w mediach przez ostatnie tygodnie. Legia Warszawa zapewne będzie próbowała skorzystać z sytuacji.

Jerzy Brzęczek skomentował słowa Kamila Glika. Jerzy Brzęczek skomentował słowa Kamila Glika. "Starsi piłkarze widzą, że coś nie gra"Czytaj dalej

Legia Warszawa może skusić dawnego gwiazdora

Nemanja Nikolić był gwiazdą polskiej Ekstraklasy jako jeden z najlepszych strzelców ligi. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Węgier nie zrobił kariery w ligach zagranicznych wobec tak dobrej dyspozycji strzeleckiej. Ostatecznie dobra gra w Polsce poskutkowała transferem do występującego w MLS Chicago Fire. Tam również Nikolić grał na tyle dobrze, że został królem strzelców ligi.

W ostatnim czasie nie idzie mu już tak dobrze. Dziś Węgier ogłosił, że po kilku latach żegna się z Chicago Fire. Póki co nie wiemy, jaka będzie jego dalsza przyszłość. Wiele wskazuje na to, że dobry znajomy polskich kibiców wróci do Europy, jednak wciąż nie wiadomo, którą ligę wybierze. Chętnych na jego zatrudnienie z pewnością nie zabraknie, do gry wkroczyć ma zamiar również Legia.

Legia Warszawa chciałaby nawiązać do dawnych sukcesów

Klub ze stolicy marzy o tym, by poziom gry wrócił choćby do tego sprzed trzech lat. Nie jest to kompletnie niemożliwe, jednak szanse nie są obecnie najwyższe. Powrót Nikolicia z pewnością pomógłby wzmocnić ofensywę mistrzów Polski, która nie stoi w tym momencie na wysokim poziomie. Zobaczymy, na jaki krok zdecyduje się ostatecznie obecny wicemistrz Polski.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News