Legia Warszawa
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Mika - 15 Sierpnia 2020

Legia Warszawa bliska pozyskania byłego gwiazdora Ekstraklasy? Ulubieniec fanów widziany w Warszawie

Legia Warszawa prowadzi niezwykle "agresywną" politykę transferową w letnim okienku i w żadnym wypadku nie jest to negatywne określenie. Ruchy mistrzów Polski mogą budzić podziw już teraz, ale okazuje się, że to może nie być wcale koniec ich ofensywy, bowiem na celowniku "Wojskowych" znalazł się kolejny interesujący zawodnik.

Legia Warszawa bez wątpienia wzmocniła się letnim oknie transferowym, a możliwe że to jeszcze nie koniec transferów do klubu. Na liście życzeń stołecznego klubu znajduje się zawodnik, który sprawdził się na ekstraklasowych boiskach i notował bardzo dobre liczby. Jego sprowadzenie będzie jednak dużym wyzwaniem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Obostrzenia po powrocie z wakacji? Rzecznik MZ zabiera głos
Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr oświadczył się nowej dziewczynie? Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości (FOTO)Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr oświadczył się nowej dziewczynie? Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości (FOTO)Czytaj dalej

Legia Warszawa zainteresowana byłą gwiazdą Ekstraklasy

Już w tej chwili można stwierdzić, że mistrzowie Polski nie przespali letniego okna transferowego i dobrze przygotowali kadrę na nadchodzący sezon. Do tej pory do Legii dołączyli: Filip Mladenović, Rafael Lopes, Josip Juranović, Artur Boruc oraz Bartosz Kapustka. Każdy z nich może stanowić o sile drużyny w przyszłym sezonie, a dodatkowo, sprowadzenie Boruca i Kapustki to mocne ruchy marketingowe, z kolei przyjście Mladenovicia oraz Lopesa przy okazji osłabiło dwóch ligowych rywali Legii - Lechię Gdańsk oraz Cracovię.

Teraz ruszyła fala plotek na temat kolejnego, głośnego transferu Legii, gdy jeden z prezenterów Canal+, Krzysztof Marciniak, udostępnił zdjęcie z Warszawy z... Joelem Valencią, byłym zawodnikiem Piasta Gliwice. Czy to oznacza, że skrzydłowy przyjechał negocjować umowę ze stołecznym klubem?

Ewa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na InstagramieEwa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na InstagramieCzytaj dalej

Sprawa transferu jest skomplikowana

Za wyjaśnienie sytuacji z Valencią zabrał się portal "Meczyki". Według podanych przez Tomasza Włodarczyka informacji, 25-letni Ekwadorczyk w Polsce przebywa na urlopie, ale zainteresowanie Legii jest realne. Do rozmów obie strony będą mogły usiąść jednak dopiero po decyzji jaką wobec swojego zawodnika podejmie Brentford. Jeśli Anglicy dadzą skrzydłowemu zielone światło na poszukiwanie nowego klubu, wtedy Valencia będzie mógł zacząć przeglądać oferty.

Jedyną realną opcją wydaje się jednak tylko wypożyczenie Ekwadorczyka do mistrza Polski, jednak również o to może być bardzo trudno. Legia Warszawa jest jednak cierpliwa, a dyrektor sportowy stołecznego klubu, Radosław Kucharski, pozostaje w kontakcie z Joelem Valencią. 25-latek był gwiazdą sezonu 2018/2019, w którym wraz z Piastem Gliwice zdobył mistrzostwo Polski oraz został wybrany piłkarzem sezonu. Bez wątpienia byłoby to kolejne duże wzmocnienie Legii, jednak do jego finalizacji jeszcze daleko.

Źródło: meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki bank ukarany finansowo. Klienci odzyskają część pieniędzy
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News