Legia Warszawa
Facebook Legia Warszawa
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Września 2020

Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji

Legia Warszawa musi się zmierzyć z bardzo złymi doniesieniami na temat jednego z jej zawodników. Piłkarz mistrzów Polski spowodował poważny wypadek samochodowy na ulicach stolicy, w którym tylko cudem nikt nie zginął. Na domiar złego po kolizji zawodnik zachował się jeszcze gorzej niż za kierownicą. Postawa, jaką przyjął, na pewno nie przysporzy mu fanów. 

Legia Warszawa zanotowała bardzo słaby start nowego sezonu, a na domiar złego jeden z jej zawodników ma problemy także poza boiskiem. Piłkarz “Wojskowych” spowodował groźny wypadek samochodowy na ulicach Warszawy, a po zderzeniu dał się poznać z bardzo złej strony.

Zmarła ikona polskich gór. Był uwielbiany przez turystów i taternikówZmarła ikona polskich gór. Był uwielbiany przez turystów i taternikówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę


Legia Warszawa. Piłkarz spowodował poważny wypadek

Portal Weszlo.com podał zaskakujące informacje na temat jednego z zawodników Legii Warszawa. Tym razem wiadomości nie mają nic wspólnego z poczynaniami na boisku, a dotyczą szokującego zdarzenia, jakiego członkiem był ów piłkarz. Z doniesień dziennikarzy wynika, że Paweł Stolarski spowodował groźny wypadek samochodowy na ulicach stolicy.

Do kolizji doszło wieczorem 4 września. Paweł Stolarski uderzył w tył samochodu prowadzonego przez kobietę, gdy ta zmieniała pas z lewego na środkowy. Zszokowana uczestniczka wypadku tak relacjonuje niebezpieczne zdarzenie.

- Nagle za sobą zobaczyłam na samym tyle mojego auta inny samochód. Już wtedy wiedziałam, że będzie wypadek. Ten samochód się we mnie wbił, wyrzucił w przód i na bok. Straciłam poczucie grawitacji, nie wiedziałam, co się zadziało, czy ja dachuję, czy ja lecę? Ostatecznie wylądowałam na torach tramwajowych, które były obok - powiedziała kobieta dla Weszlo.com i dodaje, że rozpoznała kierowcę, który w nią uderzył. - Kojarzę piłkarzy Legii i samochód, który mnie uderzył, prowadził Paweł Stolarski.

Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu karieryRobert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu karieryCzytaj dalej


Piłkarz nie przyznawał się do winy i obarczał nią poszkodowaną

Jak się okazało, zawodnik Legii Warszawa próbował obarczyć winą za spowodowanie wypadku właśnie kobietę, której auto zostało doszczętnie zniszczone. Pasażerka samochodu prowadzonego przez Pawła Stolarskiego nagrywała przebieg wydarzeń po wypadku, między innymi mężczyznę, który usiłował pomóc poszkodowanej kobiecie.

- Kierowca z Audi był opryskliwy. Mówił: „po co tu idziesz, czego tu chcesz, wszystko jest załatwione” - powiedział w rozmowie z Weszlo.com świadek kolizji. Ostatecznie, choć policja początkowo miała wątpliwości co do winy zawodnika Legii Warszawa, dzięki zeznaniom świadka ukarała go mandatem. Najważniejsze w całej sytuacji jest jednak to, że kierująca poważnie zniszczonym samochodem kobieta, nie odniosła obrażeń.

Źródło: Meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podwyższenie emerytury nie tylko dla emerytów z 1953 r.? Zyskać mogłaby jeszcze większa grupa seniorów
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News