Legia Warszawa Legionovia
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 16 Listopada 2019

Legia przegrała z ostatnią drużyną drugiej ligi! Nie grały największe gwiazdy [SKRÓT]

Legia Warszawa postanowiła zorganizować sparing z Legionovią w trakcie przerwy reprezentacyjnej. Ekstraklasowicze ponieśli niespodziewaną klęskę. Goście z Mazowsza okazali się skuteczniejsi.

Legia Warszawa zorganizowała mecz zamknięty dla publiczności w trakcie przerwy na mecze reprezentacji. W jego trakcie wielu zawodników rezerwowych mogło skorzystać z szansy pokazania się przed trenerem Aleksandarem Vukoviciem. Rywal był na papierze znacznie słabszy, bo legionistom przyszło się zmierzyć z ostatnią drużyną II ligi, Legionovią.

Pomimo różnicy klas między liderem Ekstraklasy a ostatnią drużyną trzeciego poziomu rozgrywkowego zdecydowanie lepiej zagrali goście z Legionowa, udowadniając, że są w stanie poradzić sobie z drużyną walczącą o mistrzostwo Polski. Zawodnicy Vukovicia najwyraźniej zlekceważyli przeciwnika, bo Legionovia wykorzystała każdy błąd rywali i dała Legii lekcję.

Nie żyje kultowy sportowiec. Cztery razy sięgał po olimpijskie złoto, był prawdziwym idolemNie żyje kultowy sportowiec. Cztery razy sięgał po olimpijskie złoto, był prawdziwym idolemCzytaj dalej

Legia Warszawa przegrała z II-ligowcem

Wynik spotkania otworzył Eryk Więdłocha, pokonując Radosława Cierzniaka w sytuacji sam na sam. Legioniści tworzyli sobie sytuacje strzeleckie, ale byli w nich bardzo nieskuteczni, w związku z czym nie mogli cieszyć się z trafień. Rywale starali się wykorzystywać swoje okazje, co wychodziło im bezbłędnie. Po przerwie Legionovia podwyższyła prowadzenie po uderzeniu Luki Jankovicia z rzutu karnego.

W doliczonym czasie swoje pierwsze trafienie dla pierwszego zespołu Legii zanotował Szymon Włodarczyk, syn legendarnego napastnika drużyny z Warszawy, ale ostatecznie nie udało się odrobić wszystkich strat. Sparing pokazał, że Legia Warszawa wciąż ma wiele roboty przed meczami Ekstraklasy, w której przyjdzie jej walczyć o mistrzostwo Polski.

ZOBACZ SKRÓT MECZU LEGIA - LEGIONOVIA (1:2):

Skrót meczu treningowego Legia - Legionovia (1:2)

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News