Legia Warszawa sprowadzi gwiazdę
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 17 Września 2019

Reprezentant Polski wraca do Ekstraklasy! Już jutro podpisze kontrakt ze znanym klubem

Legia Warszawa nie ukrywała, że planuje zrobić jeszcze jeden transfer. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do zespołu dołączy reprezentant Polski. To będzie jedno z najgorętszych nazwisk w Ekstraklasie.

Legia Warszawa zamierza jutro dopełnić formalności i ogłosić podpisanie kontraktu z jednym z gwiazdorów, którzy występowali kiedyś w naszej lidze, a także w reprezentacji Polski. Informacje o sprowadzeniu skrzydłowego ogłosił dzisiaj jeden z polskich serwisów sportowych. Kibice zareagowali na możliwość sprowadzenia tak znanego zawodnika z wielką ekscytacją.

Okazuje się, że kontrakt z warszawską Legią podpisać ma Paweł Wszołek. Zawodnik ten z pewnością może zostać uznany za wielkie wzmocnienie na skrzydle wicemistrzów Polski, którzy radzą sobie ze zmiennym szczęściem od kilku tygodni i przytrafiają im się liczne wpadki w kolejnych spotkaniach. Kontrakt Wszołka może być rozwiązaniem wielu z nich na dłuższy czas.

Kuba Błaszczykowski obiektem dyskusji. Kuba Błaszczykowski obiektem dyskusji. "Brzęczek osłabia nim zespół"Czytaj dalej

Legia Warszawa podpisze kontrakt z reprezentantem Polski

Paweł Wszołek pozostawał bez klubu po odejściu z Queens Park Rangers. Zawodnik prowadził zaawansowane negocjacje z kilkoma drużynami, między innymi z Lechią Gdańsk, jednak nie udało mu się dojść do porozumienia z żadną z nich. Teraz wiemy już, że niebawem wróci do naszej ligi, by występować w zespole z miasta, w którym spędził kilka lat jako piłkarz Ekstraklasy.

Wszołek był związany z Polonią Warszawa, w barwach której święcił osobiste sukcesy. To właśnie dzięki grze w Czarnych Koszulach wywalczył sobie transfer na zachód i zaliczył wiele obiecujących występów poza granicami naszego kraju. Dzięki temu trafił także do reprezentacji Polski, dla której rozegrał spotkania godne pochwały. Dzięki temu wyrobił sobie nazwisko na rynku.

Żaden klub z zachodu nie chciał go ponownie zakontraktować, z czego skorzystała Legia. Skrzydłowy zszedł ponoć z wysokich oczekiwań finansowych i jest gotowy pomóc Legii w kolejnych meczach. Jutro możemy spodziewać się podpisania kontraktu.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News