Legia Warszawa
Beata Zawadzka/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Października 2020

Druzgocąca informacja dla fanów Legii Warszawa. Wielki gwiazdor opuszcza klub, kibice są wściekli przez jedną informację

Legia Warszawa zdecydowanie nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. Nie udało się wywalczyć awansu do Ligi Mistrzów, czy choćby Ligi Europy, a w Ekstraklasie zdarzyło się kilka słabych występów. To nie koniec złych wieści dla kibiców aktualnego mistrza Polski. Już niedługo z klubu odejdzie jedna z największych gwiazd drużyny. Aż trudno uwierzyć w takie działanie “Wojskowych”.

Legia Warszawa może doprowadzić do prawdziwej furii swoich kibiców. Wyniki drużyny na starcie nowego sezonu są dalekie od zadowalających, a to dopiero początek. Wkrótce drużyna będzie osłabiona przez odejście kluczowego piłkarza. Sposób, w jaki gwiazdor opuści stolicę, jest wręcz trudny do uwierzenia.

Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumyRobert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media: Kamil Grosicki zmienił klub. Transfer last minute do dwukrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów
  2. Siłownie nie zostaną w pełni zamknięte. Dwie grupy Polaków wyłączone spod zakazu korzystania


Legia Warszawa ma fatalne wiadomości dla kibiców

Zaskakujące informacje docierają z obozu Legii Warszawa. Mistrzowie Polski zdecydowali się zakończyć współpracę z jednym z liderów drużyny, który jeszcze kilka tygodni temu miał podpisać z klubem nowy kontrakt. Ze stolicy Polski odejdzie wraz z końcem roku Domagoj Antolić, którego pierwotna umowa obowiązuje tylko do 31 grudnia.

Wszystkiemu winna jest słaba postawa zespołu na starcie nowego sezonu. Legii Warszawa nie udało się wywalczyć awansu do Ligi Mistrzów, a później także do fazy grupowej Ligi Europy. To oznacza, że władze klubu z ul. Łazienkowskiej muszą szukać oszczędności, a budżet na następne miesiące będzie znacznie mniejszy, niż zakładano. Zakończenie współpracy z Antoliciem ma odciążyć klubowe finanse.

Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatycznyZbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatycznyCzytaj dalej


Gwiazda drużyny odejdzie, klub nie zarobi nic

30-latek, który do Legii Warszawa trafił w 2018 roku, inkasuje 400 tysięcy euro za sezon gry i w nowej umowie zagwarantował sobie pensję na podobnym poziomie. Jeszcze kilka tygodni temu warunki nowego kontraktu ustaliły obie strony, jednak brak wpływu pieniędzy z gry w europejskich pucharach sprawił, że Legia postanowiła wycofać się przedłużenia współpracy.

Tym samym już za niewiele ponad dwa miesiące Domagoj Antolić będzie mógł odejść z Legii zupełnie za darmo. To fatalna wiadomość pod względem zarówno sportowym, jak i ekonomicznym. Chorwat należał do najważniejszych postaci drużyny w ostatnich miesiącach, a na jego transfer wydano 750 tysięcy euro. Teraz Legia za porządnego gracza nie zarobi ani złotówki. Domagoj Antolić od 2018 roku rozegrał dla “Wojskowych” 93 mecze i strzelił cztery gole.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Banki alarmują, wzmożona aktywność oszustów. Tysiące zagrożonych klientów, znikają życiowe oszczędności
  3. Marzyła o jachcie, ale zdecydowała się na skromniejszy zakup. Wiemy, co Iga Świątek kupiła za pieniądze z wygranej
  4. Polski gwiazdor apeluje do Jerzego Brzęczka. Chce zagrać w kadrze, "Zasłużyłem sobie na to i zapracowałem"
  5. Nie żyje legenda polskiego sportu. Mistrz Polski na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  6. Będą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News