Legia Warszawa
Facebook Legia Warszawa
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Maja 2020

Legia Warszawa chce zakontraktować byłego króla strzelców. Jest jednak jeden poważny problem

Legia Warszawa planuje wzmocnienia przed ewentualną walką o awans do rozgrywek Ligi Mistrzów. Na celowniku zespołu ze stolicy Polski znalazł się zawodnik, który ma w swoim CV między innymi występy w Interze Mediolan. Sprowadzenie piłkarza może jednak nie być łatwe z uwagi na warunki stawiane przez jego obecną drużynę.

Legia Warszawa myśli już o wzmocnieniu drużyny przed kolejnym sezonem. Klub Dariusza Mioduskiego mimo kryzysu wywołanego przez pandemię koronawirusa zamierza sprowadzić zawodnika o bogatym piłkarskim dossier. Transakcja nie będzie jednak łatwa z uwagi na oczekiwania obecnego pracodawcy piłkarza.

Słynny piłkarz oskarżony o gwałt. Zawodnik zajął już stanowisko, kibice domagają się karySłynny piłkarz oskarżony o gwałt. Zawodnik zajął już stanowisko, kibice domagają się karyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Legia Warszawa planuje wzmocnienia przed kolejnym sezonem

Drużyna ze stolicy przystąpi już za kilka dni do ponownej rywalizacji o tytuł mistrza Polski. Sytuacja dla zawodników dowodzonych przez trenera Aleksandara Vukovicia jest o tyle komfortowa, że nad resztą stawki mają osiem punktów przewagi. Zdaniem ekspertów, drużyna, która jeszcze przed przymusową przerwą w grze miażdżyła konkurentów, sięgnie ostatecznie po mistrzowską koronę.

Oznacza to nie tylko kolejny puchar w klubowej gablocie, ale i prawo startu w eliminacjach Ligi Mistrzów. Legia chce powtórzyć sukces sprzed kilku sezonów i ponownie zagrać w tych prestiżowych rozgrywkach. Aby to było możliwe Dariusz Mioduski myśli o wzmocnieniach składu. Mówi się, że wybór “Wojskowych” padł na bramkostrzelnego napastnika, który ma za sobą grę w wielkim Interze Mediolan.

Kiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradnaKiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradnaCzytaj dalej


Były napastnik Interu Mediolan na celowniku “Wojskowych”

Chodzi o Denisa Alibeca, rumuńskiego napastnika występującego obecnie w drużynie Astry Giurgiu. W Interze co prawda się nie przebił i był głównie wypożyczany do innych klubów, ale cenne doświadczenie zebrał. Napastnik wyróżnia się na tle piłkarzy rodzimej ligi, czym zwrócił uwagę mocniejszych klubów, w tym właśnie Legii Warszawa. Alibec zdobył w tym sezonie już 11 goli i dołożył dziesięć asyst. Ogółem w barwach Astry rozegrał 136 meczów i zdobył 59 bramek, a także 21 asyst.

“Super Express” podał informację, że transfer piłkarza może zablokować jego aktualny pracodawca. Astra Giurgiu podobno żąda aż 1,5 miliona euro za sprzedaż napastnika. Ta cena może się okazać zbyt wysoka dla przechodzącej kłopoty finansowe Legii, która zdaniem Dariusza Mioduskiego straciła aż 90 procent swoich obrotów.

Źródło: “Super Express”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjechał na wakacje mimo epidemii. Może skończyć w więzieniu i zapłacić ogromną karę
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Kierowco, lepiej się pośpiesz. Czasy tanich paliw już się kończą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News