Legia Warszawa
instagram.com/legiawarszawa
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Stycznia 2020

Dramat gwiazdora Legii. Kibice wstrzymali oddech, niebezpieczeństwo było bardzo blisko

Legia Warszawa poinformowała w specjalnym komunikacie, że była blisko zmagania się z poważnym urazem swojego piłkarza. Gwiazdor drużyny, który wraz z Legią przebywa na zgrupowaniu w tureckim Belek, miał odnieść uraz w trakcie treningu. Sytuacja była na tyle nerwowa, że zawodnik miał być następcą najlepszego strzelca Ekstraklasy rundy jesiennej, który odszedł do amerykańskiej MLS.

Legia Warszawa poinformowała o wielkim dramacie swojej gwiazdy. W trakcie treningu drużyny Aleksandara Vukovicia zajęcia opuścił jeden z największych gwiazdorów ligi. Piłkarz, który miał zająć miejsce Jarosława Niezgody w składzie Wojskowych, zaczął uskarżać się na wielki ból, który go dopadł. Sytuacja w sztabie drużyny wicemistrzów Polski była bardzo nerwowa, ponieważ piłkarz jest w zasadzie jedynym napastnikiem, który został w talii szkoleniowca drużyny ze stolicy.

Były kapitan reprezentacji Polski zostanie trenerem. Poprowadzi drużynę z siódmej ligiByły kapitan reprezentacji Polski zostanie trenerem. Poprowadzi drużynę z siódmej ligiCzytaj dalej

Legia Warszawa informuje o kontuzji gwiazdora. Niepokojące doniesienia dla kibiców Wojskowych

Piłkarzem, który doznał urazu jest Jose Kante. Były napastnik Wisły Płock opuścił zajęcia ze względu na uraz, którego doznał w trakcie dzisiejszych zajęć. Stan piłkarza zmartwił trenera warszawiaków, ponieważ Kante jest jedynym napastnikiem w kadrze klubu z doświadczeniem gry w Ekstraklasie. Piłkarz został natychmiastowo poddany badaniom, które miały stwierdzić, czy jego uraz jest poważny.

Lekarz Wojskowych - Mateusz Dawidziuk skierował byłego gracza Górnika Zabrze na badania USG, które miały powiedzieć, czy piłkarz będzie gotów do startu ligi. Jeśli najgorsze objawy potwierdziłyby się, miejsce Jose Kante zostałoby zajęte przez Kacpra Kostorza, albo Macieja Rosołka, a więc wychowanków potentata Ekstraklasy.

Lekarz komentuje stan Kante

Mimo że kontuzja piłkarza pochodzącego z Gwinei wyglądała na pierwszy rzut oka bardzo niedobrze, a sam zawodnik miał odczuwać wielkie bóle, to ostatecznie możliwe, że napastnik będzie mógł wrócić do swoich kolegów na zgrupowanie w Turcji. Badanie USG nie wykazało, aby piłkarz miał większe problemy, chociaż niebezpieczeństwo pojawienia się poważnego urazu było bardzo blisko.

- To jedynie naciągnięcie. Przerwa w treningach powinna potrwać kilka dni - powiedział lekarz Legii Warszawa Mateusz Dawidziuk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ
  2. Robert Lewandowski wrócił na boisko w wielkim stylu. Polak strzelił 31. gola, co za mecz
  3. Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopoty
  4. Kultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeni
  5. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News