Legia Warszawa Michał Karbownik Real Sociedad Transfery
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 21 Kwietnia 2020

Piłkarz Legii Warszawa może przejść do Realu. Jest zainteresowanie, Hiszpanie nie mają wątpliwości

Legia Warszawa może niebawem stracić jednego z najbardziej utalentowanych zawodników. Dowiadujemy się, że ma on trafić do Realu Sociedad w Hiszpanii, co niewątpliwie wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród kibiców. Tego typu ruch byłby wyjątkowo ciekawy.

Legia Warszawa zamierza już latem pożegnać się z kilkoma najlepszymi zawodnikami. Nie jest tajemnicą, że klub zapewne będzie musiał nieco ratować swój budżet w związku z panującym kryzysem, jednak już wcześniej było wiadomo, że jednym z nich będzie Michał Karbownik. Utalentowany pomocnik grający z obowiązku na lewej obronie jest wyróżniającą się postacią i nikt nie dziwi się, że dojdzie do transferu.

Od dłuższego czasu mówi się, że chcą go hiszpańskie kluby z czołówki. Zainteresowanie Sevilli dla wielu brzmiało nieprawdopodobnie, jednak teraz okazuje się, że jeszcze jeden zespół wyraża wielkie zainteresowanie polskim młodzieżowcem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu PolskiPoznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu PolskiCzytaj dalej

Legia Warszawa może stracić swojego młodzieżowca

Michał Karbownik rzekomo wzbudza zainteresowanie Realu Sociedad, który od pewnego czasu zalicza się do czołówki ligi hiszpańskiej. W drużynie pokazali się między innymi Martin Odegaard i Alexander Isak, którzy zapewne niebawem opuszczą San Sebastian. Drużyna potrzebuje nowych gwiazd, a jedną z nich może być właśnie utalentowany Michał Karbownik.

Lewy obrońca mógłby przenieść się do Realu Sociedad już w najbliższym oknie transferowym. Nikt nie spodziewa się, by Legia Warszawa zdołała utrzymać swojego zawodnika na znacznie dłużej, bo klub potrzebuje pieniędzy, a w tym przypadku mowa o jednym z najbardziej utalentowanych Polaków w naszej lidze.

Z ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznejZ ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznejCzytaj dalej

Legia Warszawa rozważa sprzedaż Michała Karbownika

Klub oczywiście o niczym nie informuje, lecz kibice są pewni, że Michał Karbownik już za kilka miesięcy opuści Legię. Kierunek hiszpański i liga, w której nie gra obecnie żaden Polak, z pewnością muszą wzbudzać szacunek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
  2. Warszawiacy chcą znów jeździć na Veturilo. Ratusz pisze do rządu
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Handel żywnością w tarapatach przez koronawirusa. Wiele osób będzie miało poważne kłopoty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News