Jarosław Niezgoda
instagram/Jarosław Niezgoda
Autor - 24 Stycznia 2020

Jarosław Niezgoda nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. Znamy prawdziwą przyczynę

Legia Warszawa nadal nie sprzedała Jarosława Niezgody do Portland Timbers. Wiadomo już, dlaczego napastnik nadal nie przeszedł do klubu z MLS. Znamy prawdziwa przyczynę.

Legia Warszawa niemal pogodziła się już ze stratą swojego najlepszego piłkarza, czyli Jarosława Niezgody, jednak na razie nadal jest on zawodnikiem Wojskowych. Od dłuższego czasu zawodnik przebywa w Stanach Zjednoczonych, ale nadal nie podpisał kontraktu z Portland Timbers.

Krzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występowałKrzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występowałCzytaj dalej

Legia Warszawa nadal nie sprzedała Niezgody

Okazuje się, że Niezgoda przejdzie w piątek zabieg ablacji serca, przez co nadal nie wiadomo, czy jego transfer do Portland dojdzie do skutku. Polak jest w USA od 10 stycznia, jednak nadal nic w kwestii jego ewentualnego transferu się nie zmieniło.

- Nadal finalizujemy transfer Jarosława Niezgody do Timbers, kompletujemy badania lekarskie, negocjacje są w toku. Mamy nadzieję, że niebawem do nas dołączy, ale nie będziemy mieli oficjalnej decyzji przed przyszłą środą - powiedział na ostatniej konferencji prasowej Gavin Wilkinson, dyrektor generalny klubu z Portland.

Legia Warszawa ma dostać za niego 3,8 mln dolarów i bonusy

Sport.pl informuje, że jego transfer mimo wszystko powinien dojść do skutku, jednak niepokojące jest to, że sprawa tak się przedłuża. Legia Warszawa zgodziła się sprzedać go za 3,8 miliona dolarów netto plus bonusy, ale możliwy jest również jego powrót, gdyby zawodnik ostatecznie nie dogadał się z klubem lub zabieg, który ma przejść, pokazałby niedobre wyniki.

Portland rozpoczęło już przygoowania do sezonu MLS 2020, który rozpocznie się 2 marca. W poniedziałek zespół poleci do Kostaryki na dwutygodniowy obóz. Najpewniej zabraknie na nim Niezgody. Z kolei jego obecny klub, czyli Legia, jest już w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Aktualnie Wojskowi zajmują pierwsze miejsce w tabeli Ekstraklasy, mając na swoim koncie 38 punktów. Druga Cracovia ma 36 "oczek", z kolei następna Pogoń Szczecin zgromadziła 35 pkt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz krytykuje polskiego skoczka. Padły bardzo mocne słowa
  2. Legenda polskiego sportu zmaga się z chorobą. Pojawiły się szansę na uzdrowienie
  3. Polski trener dostał pracę za granicą. Znają go wszyscy kibice Ekstraklasy
  4. Ważna decyzja polskiego działacza. Uderzył w skorumpowanych Rosjan
  5. Nowy piłkarz Legii już strzela bramki. Pomoże w zdobyciu mistrzostwa
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News