Legia Warszawa ma problem
Canal+
Autor Piotr Bernaciak - 24 Września 2019

Poważna kontuzja gwiazdora Legii. Zerwał więzadła, nie zagra przez wiele miesięcy

Legia Warszawa dowiedziała się niedawno o ogromnym problemie. Okazuje się, że gwiazdor zespołu ma poważną kontuzję, przez którą będzie musiał pauzować. Jego absencja z pewnością potrwa nie krócej niż kilka miesięcy.

Legia Warszawa ma wielki problem w związku z kontuzją jednego z najważniejszych piłkarzy w zespole. Do smutnego zdarzenia doszło w trakcie ostatniego spotkania ligowego. Wówczas piłkarz musiał opuścić plac gry jeszcze w pierwszej połowie, gdyż od razu zasygnalizował, że nie będzie w stanie kontynuować gry. Przeprowadzono szczegółowe badania, które pozwoliły nam odkryć jego stan zdrowia.

Teraz wiemy, że pomocnik Legii Warszawa będzie musiał pauzować przez wiele miesięcy. Kontuzja, której się nabawił, to najgorszy wyrok dla zawodnika. Okazuje się, że zerwał on więzadła krzyżowe przednie. Uraz ten jest traktowany jak najgorsza przypadłość, która może przytrafić się piłkarzowi. Z pewnością Aleksandar Vuković będzie musiał zrezygnować z niego na dłużej.

Vital Heynen wysłał wiadomość do Mateusza Morawieckiego. Odważna deklaracja trenera kadryVital Heynen wysłał wiadomość do Mateusza Morawieckiego. Odważna deklaracja trenera kadryCzytaj dalej

Legia Warszawa ma bardzo poważny kłopot

Cafu zszedł z boiska w trakcie starcia z Cracovią w pierwszej połowie. Pomagać mu w tym musieli masażyści. Zawodnik od razu zasygnalizował, że z jego nogą stało się coś bardzo złego, w związku z czym potrzebna jest natychmiastowa zmiana. Po chwili w jego miejsce na boisku zameldował się Domagoj Antolić. Legia wygrała mecz 2:1, lecz uraz Cafu pozostawał tragiczną wiadomością.

Przez kilka dni przeprowadzano badania, które miały jednoznacznie wskazać na to, co dolega Portugalczykowi. Po tym czasie ostatecznie poznaliśmy przyczynę jego wielkiego bólu. Okazuje się, że piłkarz Legii zerwał więzadła krzyżowe przednie, co jest fatalną wiadomością. W ostatnich miesiącach gwarantował on przecież wysoką jakość w środku pola wicemistrzów Polski.

Legia Warszawa musi sobie poradzić z kontuzją gwiazdora

Teraz Legia Warszawa będzie musiała występować bez jednego z najważniejszych piłkarzy, a Aleksandar Vuković musi znaleźć następcę dla Portugalczyka. Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie, jednak gotowość do gry w Krakowie zgłosił Domagoj Antolić. Chorwat zagrał całkiem dobrze i prawdopodobnie to on zastąpi Cafu w kolejnych miesiącach w składzie Legii.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News