Legia Warszawa
instagram.com/michalkarbownik
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Marca 2020

Wielki talent Legii Warszawa może opuścić Polskę. Wielkie zainteresowanie młodym Polakiem

Legia Warszawa może już latem stracić jednego ze swoich najzdolniejszych piłkarzy. Zawodnik, który był prawdziwą rewelacją tegorocznych rozgrywek Ekstraklasy, znalazł się na celowniku kilku, zagranicznych ekip, które widziałby Polaka w swoich składach. Możliwe, że jeszcze w tym roku padnie transferowy rekord Ekstraklasy i piłkarz odejdzie za kwotę, która dotychczas się nie śniła.

Legia Warszawa może stracić jednego ze swoich czołowych piłkarzy. Zawodnik, który w wieku 19 lat szturmem podbił ligę i pokazywał się w trakcie tegorocznych rozgrywek z jak najlepszej strony, jest rozchwytywany przez znane zagraniczne kluby, które przysyłają do Warszawy zapytania o piłkarza. Sam menadżer zawodnika mówi o bardzo dużym zainteresowaniu i nie ma wątpliwości, że jeśli pojawi się dobra oferta, to młody Polak opuści Ekstraklasę.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Legenda światowej piłki nożnej w stanie ciężkim w szpitalu. Walczy z koronawirusemLegenda światowej piłki nożnej w stanie ciężkim w szpitalu. Walczy z koronawirusemCzytaj dalej

Legia Warszawa może stracić młody talent. Coraz większe zainteresowanie klubów

Piłkarzem, który wzbudza zainteresowanie klubów z Europy, jest Michał Karbownik. Piłkarz, który może grać na skrzydle, jak też w obronie wszedł szturmem do pierwszej drużyny Legii i z miejsca stał się jednym z największych talentów ligi. Mimo epidemii koronawirusa czołowe europejskie kluby mają cały czas wysyłać zapytania o zawodnika, co potwierdził jego menadżer, były reprezentant Polski - Mariusz Piekarski.

- Zainteresowanie Michałem Karbownikiem nie jest mniejsze. Kluby pytają, ale mają teraz ważniejsze rzeczy na głowie. Myślę, że w maju, czerwcu temat transferów znów ruszy. Michał jest na listach wielu klubów, to mogę potwierdzić, ale na tę chwilę nie znam odpowiedzi na pytanie, co z jego przyszłością - mówi Sport.pl Mariusz Piekarski, menedżer piłkarza Legii.

Kiedy finał Ligi Mistrzów i Ligi Europy? UEFA uzgodniła nowy terminKiedy finał Ligi Mistrzów i Ligi Europy? UEFA uzgodniła nowy terminCzytaj dalej

Rekord Ekstraklasy wisi w powietrzu?

Możliwe, że transfer młodego Polaka na zachód Europy będzie jedną z największych transakcji w historii naszej ligi, a nawet ustanowi nowy rekord. Sam prezes Legii - Dariusz Mioduski, nie ukrywa, że chciałby sprzedać piłkarza za odpowiednio dużą liczbę pieniędzy, która ma przekraczać 10 milionów euro. Piekarski, który przed laty był piłkarzem Wojskowych, uspokaja jednak apetyty Mioduskiego.

- W Polsce nie sprzedajemy piłkarzy za 50 milionów euro, więc uważam, że w kwestii ewentualnych transferów z ekstraklasy do mocniejszych lig niewiele się zmieni. Polscy zawodnicy mają określoną cenę. Nie przewiduję, że ona spadnie. Ale może się okazać, że zainteresowanych będzie mniej. Kluby w całej Europie będą miały problemy finansowe, więc transfery nie będą priorytetem - przewiduje były piłkarz Bastii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News