Legia Warszawa
Autor Piotr Bernaciak - 25 Sierpnia 2019

Rewanż z Rangers bez kibiców Legii? Klub z Glasgow odmawia Polakom sprzedaży biletów

Legia Warszawa już niebawem rozegra mecz z Glasgow Rangers w ramach eliminacji Ligi Europy. Spotkanie rewanżowe może odbyć się bez polskich kibiców. Informują o tym polscy sympatycy.

Legia Warszawa rozegra w Glasgow rewanżowe spotkanie, którego stawką będzie awans do fazy grupowej Ligi Europy. Jest to jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie dla wicemistrzów Polski, a zależy od niego to, czy jesienią w Warszawie pojawiać się będą drużyny z europejskiego topu.

Już teraz wiemy, że do Glasgow pojedzie zorganizowana grupa kibiców Legii, którzy będą wspierać drużynę w ważnym spotkaniu. Okazuje się jednak, że na Ibrox Park nie pojawią się pozostali kibice wicemistrzów Polski. Klub zaczął nagle anulować sympatykom wejściówki, także te, które zostały już wykupione.

Kolejny wielki mecz Grzegorza Krychowiaka! Polski pomocnik strzelił kuriozalnego gola [WIDEO]Kolejny wielki mecz Grzegorza Krychowiaka! Polski pomocnik strzelił kuriozalnego gola [WIDEO]Czytaj dalej

Na forum Polaków przebywających na stałe w Szkocji kibice Legii wymieniali się poglądami dotyczącymi nadchodzącego meczu. Nagle wielu z nich zaczęło pisać, że ich bilety są po kolei anulowane, co wywołało spore poruszenie. Nikt nie wie, jaki jest powód takiego działania klubu z Glasgow.

Prawdopodobnie władze Glasgow Rangers obawiają się zamieszek na trybunach, choć kibice obu klubów nie są ze sobą skłóceni. Żaden oficjalny powód póki co nie został podany przez szefostwo. Wiemy więc, że na trybunach zjawi się jedynie zorganizowana grupa kibiców.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News