Legia Warszawa żegna Carlitosa
YouTube - Legia Warszawa
Autor Piotr Bernaciak - 26 Sierpnia 2019

Wydawało się niemożliwe, a jednak. Carlitos opuszcza Legię, bardzo niespodziewany kierunek

Legia Warszawa długo nie mogła narzekać na ofensywę. Z przodu liderem był Carlitos, a skutecznym zmiennikiem był Sandro Kulenović. Gdy role się odmieniły, sytuacja wyglądała gorzej. Teraz wiemy, że Carlitos opuści wicemistrzów Polski.

Legia Warszawa może być już pewna zmian w ostatnich dniach okna transferowego. Dowiedzieliśmy się bowiem, że drużynę opuści jej najlepszy strzelec i gwiazdor z poprzedniego sezonu, czyli Carlitos. Były król strzelców Ekstraklasy zdecydował się wybrać inną ligę w związku z sytuacją panującą obecnie w zespole wicemistrzów Polski.

Niektórzy kibice Legii przyznają, że jego decyzja jest absolutnie słuszna. Wszystko ma związek z rzekomym konfliktem z Aleksandarem Vukoviciem, w związku z którym hiszpański snajper nie ma obecnie miejsca w pierwszym składzie drużyny, nawet pomimo faktu, że jego wielkie umiejętności nie są w żaden sposób kwestionowane.

Rewanż z Rangers bez kibiców Legii? Klub z Glasgow odmawia Polakom sprzedaży biletówRewanż z Rangers bez kibiców Legii? Klub z Glasgow odmawia Polakom sprzedaży biletówCzytaj dalej

Legioniści zostaną osłabieni przez transfer Carlitosa, który prawdopodobnie skorzysta z oferty przenosin na Bliski Wschód. Najprawdopodobniej chodzi o drużynę z Arabii Saudyjskiej, która miała zaoferować Hiszpanowi wysokie pieniądze w zamian za przenosiny do nieco słabszej ligi. Dokładne kwoty nie zostały oczywiście jeszcze podane, choć jeśli oferta zostanie oficjalnie złożona, to możemy się tego spodziewać.

Jeżeli Legia Aleksandara Vukovicia dalej ma grać z Sandro Kulenoviciem w wyjściowym składzie, to z pewnością jest to dla niej spory cios, jednak kibice mogą opierać swoje nadzieje w Jarosławie Niezgodzie. Napastnik strzelił dwa gole w meczu z Łódzkim Klubem Sportowym i potwierdził tym samym, że wciąż może przydać się w ekipie wicemistrzów Polski.

Szacuje się, że Legia Warszawa może zarobić około 1,5 miliona euro za transfer swojego snajpera.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News