Legia Warszawa zagra z Rangers
Autor Piotr Bernaciak - 28 Sierpnia 2019

Piłkarz Legii Warszawa podejrzany w sprawie ustawienia meczu! Sprawą zajmie się prokuratura

Legia Warszawa przygotowuje się do kolejnego meczu z Rangersami. Poważny problem ma natomiast jeden z jej zawodników. Jest on podejrzany o ustawienie spotkania ligowego, co może skończyć się karą.

Legia Warszawa już niebawem zagra ze szkockim Glasgow Rangers. Jutrzejszy mecz będzie decydował o awansie do fazy grupowej Ligi Europy. Wiemy, że nie wystąpi w nim jeden z letnich nabytków zespołu, który miał być istotnym wzmocnieniem. Teraz jednak musimy czekać na to, aż dojdzie do siebie po kontuzji. Nie wiadomo, kiedy będzie zdolny do gry.

Sensacyjne wiadomości wskazują na to, że piłkarz może mieć poważny problem. Wszystko ma związek z udziałem w spotkaniu ligi hiszpańskiej, które miało zostać ustawione. Ivan Obradović ma odpowiadać w tej sprawie przed hiszpańskim sądem.

Decydujące dni w sprawie transferu Neymara. Niebawem wyjaśni się jego przyszłość w PSGDecydujące dni w sprawie transferu Neymara. Niebawem wyjaśni się jego przyszłość w PSGCzytaj dalej

Zawodnik grał niegdyś w hiszpańskim Realu Saragossa, który w sezonie 2010/2011 mierzył się z Levante na wyjeździe. Goście potrzebowali zwycięstwa, które mogłoby dać im utrzymanie w lidze. Po kilku latach historia wyszła na jaw. Saragossa utrzymała się w La Liga dzięki kupieniu meczu z Levante za 1,2 miliona euro.

Teraz Ivan Obradović i jego dawni koledzy muszą stawić się w Hiszpanii, by opowiedzieć o przebiegu tamtego spotkania. Piłkarze Levante i Saragossy będą mieli okazję spotkać się ponownie, lecz tym razem na sali sądowej. Niemal przesądzone jest, że ogłoszone zostanie kupienie meczu przez gości. Jaka kara może czekać piłkarza?

Najprawdopodobniej niewielka, bo większe szanse na ukaranie będzie mieć sam klub. W najgorszym przypadku FIFA może zadecydować o dyskwalifikacji dla zawodników z tamtego spotkania, w tym dla Obradovicia. Wyrok w tej sprawie z pewnością nie zostanie ogłoszony prędko.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News