Legia Warszawa
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Stycznia 2020

To już oficjalne. Legia Warszawa sprzedała swoją wielką gwiazdę, podano szczegóły

Legia Warszawa potwierdziła sprzedaż swojego piłkarza. Wojskowi, którzy kończą właśnie przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2019/20 sprzedali jedną z największych gwiazd swojego zespołu. Utalentowany piłkarz dołączył do jednej ze znanych, europejskich drużyn, która obecnie zmaga się z problemami i szukała zdolnego zawodnika. Ten transfer to jeden z największych hitów transferowych ostatnich lat.

Legia Warszawa w trakcie swojej historii bardzo często sprzedawała młodych piłkarzy do uznanych, europejskich ekip. Klub z Warszawy potwierdził właśnie, że pobił rekord Ekstraklasy w sprzedaży piłkarza za granicę i młody piłkarz opuści drużynę wicemistrzów Polski już latem. Miejmy nadzieję, że młody Polak upora się z grą w nowym klubie i pomoże zagranicznej ekipie w powrocie na europejski top.

Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)Czytaj dalej

Legia Warszawa potwierdziła transfer. Wicemistrzowie Polski tracą gwiazdę

Zawodnikiem, z którym rozstanie się Legia, jest Radosław Majecki. Piłkarz, który już dostał powołanie do reprezentacji Polski, zaliczył świetną rundę jesienną i znalazł się na celowniku wielu, europejskich ekip. Bramkarz był łączony z Schalke 04 Gelsenkirchen, które straciło Alexandra Nubela i szuka następcy, który byłby w stanie zastąpić młodego Niemca. Sprawniejsi w negocjacjach byli Francuzi z AS Monaco, którzy zaoferowali kwotę 7 milionów euro.

Piłkarz zgodził się na warunki kontraktu i podpisał umowę łączącą go z drużyną aż do 2024 roku. Jednak zanim młody Polak znajdzie się w Księstwie Monako, spędzi kolejną rundę w Legii. Dużo mówiło się o tym, że Majecki chce jechać na Euro 2020, ale żeby to uczynić, musi mieć pewne miejsce w drużynie, w której występuje.

Legia Warszawa wywalczy mistrzostwo?

Nie da się ukryć, że informacja o tym, że Majecki pozostanie w Legii Warszawa do końca sezonu, bardzo ucieszyła kibiców Wojskowych. Drużyna ma bowiem problem z pozycją zastępcy młodzieżowego reprezentanta Polski, a Radosław Cierzniak nie zyskał zaufania kibiców z Warszawy.

Drużyna zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Ekstraklasy. Legia nie może być jednak pewna swego, ponieważ gonią ją rywale z Cracovii, Pogoni Szczecin i Śląska Wrocław, którzy także wyrażają ambicję w walce o krajowe trofeum.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News