Legia Warszawa
Facebook Legia Warszawa
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Sierpnia 2020

Bardzo ważna zmiana w pierwszej drużynie Legii Warszawa. Klub przekazał informacje mediom

Legia Warszawa przekazała kibicom za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu, że doszło do istotnej zmiany w drużynie mistrzów Polski. Komunikat, który pojawił się w internecie, ma związek z niedawnym zamieszaniem wewnątrz klubu, jakie wywołało przeoczenie pozytywnego wyniku testu na koronawirusa wśród piłkarzy. 

Legia Warszawa zdecydowała się dokonać bardzo ważnej zmiany, jeśli chodzi o pierwszą drużynę. “Wojskowi” opublikowali specjalny komunikat na swojej stronie internetowej, w którym przedstawili kibicom i mediom, co ulegnie zmianie w obozie mistrzów Polski.

Francuskie media są pewne. Leo Messi wybrał już nowy klub, powiedział o tym jego ojciecFrancuskie media są pewne. Leo Messi wybrał już nowy klub, powiedział o tym jego ojciecCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa. Przybywa zarażonych
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami


Legia Warszawa wprowadza ważną zmianę w drużynie

Klub Dariusza Mioduskiego czekają zmiany. Legia Warszawa przekazała za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, że w sztabie pierwszej drużyny dojdzie do istotnej zmiany. Z posadą szefa sztabu medycznego “Wojskowych” pożegnał się Mateusz Dawidziuk, a na jego miejsce już mianowano Filipa Latawca. Latawiec ma już doświadczenie w pracy z zawodnikami. Pracował w Legii w latach 2018-2019, jako członek sztabu medycznego.

- Filip Latawiec jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, będąc w trakcie dodatkowej specjalizacji z medycyny sportowej. Jako absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskał równocześnie tytuł magistra psychologii ze szczególnym zainteresowaniem psychologią w sporcie. Od 2013 roku jest licencjonowanym Lekarzem Polskiego Związku Piłki Nożnej Reprezentacji Polski Juniorów - możemy przeczytać na stronie legia.com.

Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językRobert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językCzytaj dalej


Zmiana na stanowisku szefa sztabu medycznego w Legii

Zmiana ta jest podyktowana prawdopodobnie błędem, jaki popełnił dotychczasowy szef sztabu medycznego Mateusz Dawidziuk. Z informacji portalu Sport.pl wynika, że to właśnie on przeoczył pozytywny wynik testu na koronawirusa wśród zawodników, co skutkowało odwołaniem meczu o Superpuchar Polski na początku sierpnia. Mateusz Dawidziuk nie został zwolniony z klubu. Podano, że będzie on nadal pracował w Legii Warszawa, ale nie ujawniono, na jakim stanowisku.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. Naukowcy biją na alarm. Toksyczne panele słoneczne zatruwają środowisko
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News