Legia Warszawa
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Kwietnia 2020

Legia Warszawa przebadała piłkarzy na obecność COVID-19. Znamy wyniki testów

Legia Warszawa postanowiła nie czekać na zaplanowane dla wszystkich klubów Ekstraklasy badania na obecność koronawirusa. Klub z ulicy Łazienkowskiej na własną rękę przeprowadził test diagnostyczny wśród piłkarzy i pracowników klubu. Wiemy już, jakie są wyniki.

Legia Warszawa w momencie przerwania rozgrywek pewnie zmierzała po kolejny tytuł mistrzowski. Wedle planów Ekstraklasy i PZPN rozgrywki mają zostać wznowione pod koniec kwietnia z zastosowaniem środków ostrożności. Już teraz jednak “Wojskowi” zdecydowali się przebadać pod kątem obecności koronawirusa.

Reprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnikaReprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnikaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa


Legia Warszawa przebadała zawodników na COVID-19

PKO Ekstraklasa i Polski Związek Piłki Nożnej planują wznowienie rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju w weekend 29-31 maja. Operacja przywrócenia piłkarzom możliwości gry będzie jednak znacznie dłuższa, poprzedzona szeregiem badań i testów. Wszystkie zespoły występujące w Ekstraklasie i wytypowane do obecności na stadionie przez nich osoby, przejdą badania na obecność koronawirusa. Testy mają być dostępne dopiero 3 maja.

Do tego czasu nie chcieli czekać w Legii Warszawa i Rakowie Częstochowa. Oba kluby zdecydowały się z własnych środków sfinansować testy diagnostyczne dla swoich piłkarzy i pracowników. Kluby podały informację o wynikach badań.

Anna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawAnna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej


Dwie drużyny Ekstraklasy znają już wyniki testów wśród piłkarzy

Zarówno wśród członków lidera Ekstraklasy, jak i ekipy z Częstochowy, nie stwierdzono przypadków zachorowań. Wszystkie przeprowadzone testy dały wynik negatywny.

- Przebadaliśmy piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego. Wyniki są negatywne, wszyscy są zdrowi. - powiedział w rozmowie ze sport.tvp.pl prezes Rakowa Wojciech Cygan.

Jeśli taka sama sytuacja będzie miała miejsce w przypadku reszty zespołów, szansa na wznowienie rozgrywek znacznie wzrośnie. Po pomyślnym przejściu badań piłkarze będą mogli wrócić do treningów w grupach, a następnie do rywalizacji o punkty.

Źródło: sport.tvp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Bać mogą się już nawet uczciwi. Wystarczy podejrzenie, a fiskus zgodnie z nowym prawem zabierze ci wszystko

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News