Legia Warszawa ma problem
YouTube - Gibraltar FA
Autor Piotr Bernaciak - 12 Lipca 2019

Legia Warszawa ma spory problem. Poważna kontuzja napastnika

Legia Warszawa rozpoczęła sezon od wstydliwego remisu z drużyną z Gibraltaru. Nie jest to jedyny kłopot, jaki mają wicemistrzowie Polski. Kontuzji nabawił się ich napastnik. Teraz czeka go długa rehabilitacja.

Legia Warszawa zremisowała wczoraj z gibraltarskim College Europa, przez co sprawa awansu do II rundy eliminacji Ligi Europy wyjaśni się dopiero na stadionie w Warszawie. Wojskowi z pewnością woleliby uniknąć nerwów i zapewnić sobie awans już po pierwszym spotkaniu poprzez strzelenie kilku goli i pewne zaprezentowanie swojej dominacji, jednak tak się nie stało.

Nie jest to niestety jedyny problem Legii przed rewanżem. Dowiedzieliśmy się, że poważnej kontuzji nabawił się Vamara Sanogo, napastnik wicemistrzów Polski. Przed tym sezonem wrócił on z wypożyczenia do Zagłębia Sosnowiec i miał dostać szansę na przekonanie do siebie trenera oraz kibiców. W najbliższej przyszłości jednak nie ma co się tego spodziewać. Uraz snajpera warszawian wygląda na bardzo poważny.

Koszmarny mecz Legii w Lidze Europy! Kompromitacja wicemistrzów PolskiKoszmarny mecz Legii w Lidze Europy! Kompromitacja wicemistrzów PolskiCzytaj dalej

Vamara Sanogo nie prezentował się najlepiej w pierwszej połowie, a tuż przed jej zakończeniem nieszczęśliwie upadł na murawę, w związku z czym poczuł ogromny ból. Już po tym, że zawodnik długo nie podnosił się z placu gry można było zauważyć, że jego uraz jest naprawdę groźny. Dowiedzieliśmy się, że najprawdopodobniej w tej sytuacji chodzi o uraz więzadeł krzyżowych.

Zawodnik natychmiast udał się na badania, w związku z czym wciąż nie wiemy, co dokładnie mu dolega, jednak sam trener Aleksandar Vuković przyznawał, że nie powinniśmy spodziewać się optymistycznych wiadomości.

Nowe informacje dotyczące kontuzji Sanogo pojawią się już w najbliższym czasie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News