Konrad Bukowiecki
East News
Autor Bartosz Goluch - 6 Lutego 2020

Rewelacyjny wynik reprezentanta Polski. Jest najlepszy w tym sezonie

Lekkoatletyka na czas zimy przeniosła się do hali. Reprezentanci Polski radzą sobie doskonale zarówno na odkrytym stadionie, jak i pod dachem. Jeden z nich uzyskał najlepszy w tym sezonie wynik.

Forma naszego kadrowicza sukcesywnie rosła. Najpierw, podczas mytingu w niemieckim Duesseldorfie, zajął drugie miejsce, by w kolejnych zawodach zdecydowanie zwyciężyć. Polak pobił przy tym tegoroczny rekord halowy.

Polski skoczek wraca do kadry A. Polski skoczek wraca do kadry A. "Treningi przyniosły efekty"Czytaj dalej

Lekkoatletyka. Wielkie emocje podczas konkursu pchnięcia kulą

Konrad Bukowiecki doskonale spisał się w zawodach Czech Indoor Gala w Ostrawie. Polski kulomiot w szóstej kolejce konkursu ustanowił najlepszy wynik w tym sezonie. Bukowiecki pchnął na odległość 21,88 m, dzięki czemu wygrał zawody z bezpieczną przewagą. Na podium stanęli również Filip Mihaljević z wynikiem 21,52 m, oraz Tomas Stanek, który osiągnął 21,23 m.

Nasz reprezentant nie omieszkał podzielić się swoją radością z triumfu na Facebooku. Na jego profilu widzimy zdjęcie, na którym uśmiechnięty Konrad Bukowiecki pozuje przy monitorze, wyświetlającym imponujący wynik.

Lekkoatletyka nadzieją na polskie medale olimpijskie

Celem Bukowieckiego na ten sezon z pewnością jest dobry występ na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. W pchnięciu kulą Polska ma szansę na nawet dwa krążki, bowiem w podium celuje również Michał Haratyk. Najlepszy wynik rekordzisty Polski wynosi aż 22,32 m. Jeżeli uda mu się go powtórzyć na olimpiadzie, nie powinien mieć konkurencji.

Przypomnijmy, podczas poprzednich igrzysk Polacy wywalczyli w sumie 11 medali. W Rio de Janeiro nasi sportowcy sięgnęli po dwa złote, trzy srebrne i sześć brązowych krążków. Konrada Bukowieckiego ewidentnie zjadła wówczas trema. Nasz kulomiot nie zaliczył ani jednego prawidłowego pchnięcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat napastnika reprezentacji Polski. Nie pojedzie na Euro, kibice nie mogą uwierzyć
  2. Świetne wiadomości z TVP. Znany dziennikarz przejdzie do stacji na Euro 2020
  3. Przerażające doniesienia ze świata sportu. Ofiary gwałtów postanowiły przerwać milczenie
  4. Krzysztof Piątek odmówił Mourinho. Napastnik poszedł za radą żony
  5. Legia Warszawa pozbywa się dwóch piłkarzy. Nie zobaczymy ich na boiskach Ekstraklasy
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News