Leo Messi
Facebook Leo Messi
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Stycznia 2021

Media: Leo Messi miał zaplanować swoją przyszłość. Myśli o transferze, ale jego decyzja wstrząśnie każdym fanem

Leo Messi w lecie chciał zakończyć swoją wieloletnią przygodę z FC Barceloną. Argentyńczyk rozczarowany chaosem wewnątrz klubu rozważał odejście, jednak ostatecznie pozostał na kolejny rok w stolicy Katalonii. Nadal jednak nie milkną spekulacje na temat przyszłości jednego z najlepszych piłkarzy ostatnich lat. Zdaniem znanego dziennikarza radiowego José Antonio Ponsetiego, Messi już zdecydował, jak będzie wyglądała jego przyszłość.

  • Lionel Messi wciąż nie podjął decyzji, czy przedłuży umowę z FC Barceloną
  • W ostatnich miesiącach gwiazdor był łączony z transferem m.in. do PSG i Manchesteru City
  • Hiszpański dziennikarz José Antonio Ponseti uważa, że zna już plany Messiego na przyszłość

Leo Messi w ostatnich tygodniach wyjątkowo często pojawia się w mediach za sprawą kolejnych doniesień na temat jego możliwego odejścia z FC Barcelony. José Antonio Ponseti, hiszpański dziennikarz jest zdania, że gwiazdor “Barcy” już zaplanował, jak będzie wyglądała jego dalsza kariera. Zanosi się na odejście Argentyńczyka z Katalonii.

Leo Messi opuści FC Barcelonę?

Media na świecie już niemal codziennie rozpisują się na temat Lionela Messiego i jego możliwego odejścia z FC Barcelony. Niedawno Argentyńczyk udzielił obszernego wywiadu stacji telewizyjnej “La Sexta”, w którym poruszył wiele nurtujących kibiców wątków, jednak nadal nie zdradził, jak długo będzie jeszcze grał w FC Barcelonie.

- Barcelona to moje życie. Mieszkam tu dłużej niż we własnym kraju. Klub dał mi wszystko, ukształtował mnie jako gracza i człowieka. Pomiędzy nami powstała nierozerwalna więź, ponieważ żyję tutaj wszystkim odkąd tu przybyłem - mówił w rozmowie z dziennikarzami Messi.

- Dziś czuję się świetnie, ale lato było dla mnie bardzo trudne. Odkrywam na nowo, że chcę walczyć tu o wszystko, co mnie czeka. Klub przeżywa naturalnie trudny okres. Ogólnie wszystko, co otacza ostatnio Barcelonę staje się trudne. Zespół znajduje się w bardzo złej sytuacji i trudno będzie mu wrócić tam, gdzie byliśmy - dodał.

Pilne doniesienia z Turnieju Czterech Skoczni. Rywal Polaków w szpitalu, musiał przejść ciężki zabieg, nie wiadomo, co dalejPilne doniesienia z Turnieju Czterech Skoczni. Rywal Polaków w szpitalu, musiał przejść ciężki zabieg, nie wiadomo, co dalejCzytaj dalej

Media: Messi w Barcelonie do 2023 roku

Teraz nowe światło na kwestię przyszłości Messiego w Barcelonie rzuca wypowiedź hiszpańskiego dziennikarza Jose Antonio Ponsetiego. Jest on zdania, że gwiazdor “Barcy” zostanie w klubie jeszcze do 2023 roku. Później natomiast przeniesie się do Stanów Zjednoczonych, by grać w MLS.

- Messi chce pozostać w Barcelonie i pojechać do Miami w 2023 roku, żeby jego wszystkie dzieci rozpoczęły edukację, zanim pójdą na uniwersytet- stwierdził Ponseti.

Hiszpan może mieć sporo racji, bowiem Lionel Messi we wspomnianym wcześniej wywiadzie przyznał, że fascynuje go pomysł gry w MLS. Zaznaczył jednak, że nie przeniesie się za Ocean Atlantycki już teraz.

- Sam nigdy nie ukrywałem, że chciałbym przeżyć doświadczenie związane z grą w Major League Soccer, ale nie nastąpi to teraz. Na dziś nie wiem, czy odejdę lub zostanę, ale jeśli opuszczę zespół, to chciałbym to zrobić w jak najlepszy sposób. - wyznał najlepszy strzelec w historii FC Barcelony.

Gdy już Argentyńczyk zdecyduje się na transfer do MLS, wydaje się, że dołączy do drużyny Interu Miami. Klub ten niedawno dołączył do rozgrywek, a jego właścicielem jest David Beckham. Sam Lionel Messi już jakiś czas temu kupił luksusowy apartament na przedmieściach Miami.

Źródło: "La Sexta", José Antonio Ponseti

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News