Leo Messi transfer
Instagram - Leo Messi
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 10 Kwietnia 2020

Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony

Leo Messi jest uznawany za najlepszego piłkarza na świecie dlatego wiele klubów chciałoby sprowadzić go do siebie. Kapitan Barcelony odniósł się do plotek w dość zadziwiający jak na siebie sposób. Mało kto oczekiwał tego typu deklaracji ze strony Argentyńczyka.

Leo Messi gra w Barcelonie od początku swojej seniorskiej kariery i wielu kibicom wydawało się, że to właśnie w tym klubie zakończy profesjonalne granie, jednak z biegiem lat wydaje się, że na takie rozwiązanie są coraz mniejsze szanse. Przed każdym oknem transferowym pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące klubów, które chciałyby sprowadzić gwiazdora do siebie.

Tym razem jedna z informacji na tyle zainteresowała Leo Messiego, że postanowił on sam zabrać głos w tej sprawie. Jego wypowiedź brzmi wyjątkowo zadziwiająco, zwłaszcza wobec tego, że Argentyńczyk zazwyczaj nie decydował się na tego typu publiczne ogłoszenia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Świąteczne zakupy w czasie pandemii. Trzeba o tym pamiętać
Marcin Najman zwrócił się do ministra zdrowia. Poszło o boks, gwiazdor Fame MMA zadziwił kibicówMarcin Najman zwrócił się do ministra zdrowia. Poszło o boks, gwiazdor Fame MMA zadziwił kibicówCzytaj dalej

Leo Messi wypowiedział się w sprawie transferu

Hiszpańskojęzyczny profil telewizji TNT postanowił opublikować sensacyjne informacje na temat Leo Messiego. Jak twierdzili dziennikarze, Argentyńczyk już w letnim oknie transferowym miałby trafić zupełnie nieoczekiwanie do Interu Mediolan, co z pewnością zostałoby odebrane jako absolutnie niespodziewany ruch. Co więcej dodano również, że to właśnie Leo Messi wpłacił kaucję umożliwiającą Ronaldinho opuszczenie więzienia.

Kolejna wiadomość podana przez TNT wskazywała na to, że po grze w Interze Messi trafiłby do Newell's Old Boys, klubie z Argentyny, w którym miałby zakończyć karierę. Dość niespodziewanie sam zainteresowany odniósł się do tych informacji, jasno nazywając je "kłamstwami". To dość niespodziewane, bowiem piłkarz Barcelony zazwyczaj nie wypowiada się publicznie w sprawie swojego transferu.

Dawid Kubacki pochwalił się nowym członkiem rodziny. To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Dawid Kubacki pochwalił się nowym członkiem rodziny. To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Leo Messi jasno przedstawił swoje stanowisko

Wygląda na to, że plotki podawane przez dziennikarzy na tyle oburzyły Leo Messiego, że postanowił on na nie szybko zareagować. Z pewnością nie wpłynie to pozytywnie na odbiór TNT przez kibiców wobec takiej "rekomendacji" ze strony jednego z najbardziej znanych sportowców na świecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  2. Incydent na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Policja zareagowała natychmiast
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Nieoficjalne: Rząd luzuje zakazy. Otworzy niektóre sklepy w galeriach handlowych, ale tylko z określonych branż

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News