Leo Messi może zmienić klub
YouTube - FC Barcelona
Autor Piotr Bernaciak - 15 Września 2019

Messi zmieni klub?! Ojciec zawodnika negocjuje, klub to wielka niespodzianka

Leo Messi do tej pory uchodził za wzór lojalności. W ostatnich latach sytuacja ulega jednak zauważalnej zmianie. Piłkarz myśli o odejściu z Barcelony. Okazuje się, że odbyło się nawet spotkanie w tej sprawie.

Leo Messi od samego początku swojej seniorskiej kariery występuje w lidze hiszpańskiej w barwach Barcelony i spotyka się z uwielbieniem kibiców. Co ciekawe, często dochodzi do sytuacji, że szacunkiem darzą go również najbardziej zagorzali przeciwnicy. Nie może to dziwić, bowiem Messi uchodzi za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i trudno jest zaprzeczyć jego wysokiej renomie.

Okazuje się jednak, że Messi nie jest do końca zadowolony z myśli, jakoby miał grać w Barcelonie do końca swojej kariery. Wiele wskazuje na to, że ostatecznie Argentyńczyk prędzej czy później zdecyduje się na zmianę klubu. Teraz pojawiły się sensacyjne informacje na ten temat, które wskazują na to, że Leo Messi niebawem rzeczywiście może się przenieść za granicę.

Kompromitacja Brzęczka, obraził własnych piłkarzy. Czas się żegnać?Kompromitacja Brzęczka, obraził własnych piłkarzy. Czas się żegnać?Czytaj dalej

Leo Messi zmieni klub?

Jak informują media z Hiszpanii oraz z Ameryki, do Barcelony udał się przedstawiciel Interu Miami. To właśnie w tym mieście rodzina Messich ma swoją posiadłość, w której spędza wakacje. Co ważne, powstaje tam obecnie klub, który niebawem dołączy do MLS. Właściciel drużyny David Beckham chciałby, by doszło do tego z wielkim przytupem, zatrudniając Messiego.

Jakie są na to szanse? Trudno ocenić, jednak Messi nie ukrywa ponoć w prywatnych rozmowach, że gra do końca kariery w Barcelonie nie jest jego marzeniem. Możliwe jest więc, że niebawem usłyszymy o nagłej zmianie w jego karierze. Do Barcelony przyleciał przedstawiciel Interu, najbliższy współpracownik Beckhama, który ma przekonywać ojca Messiego, by postawili na grę w Miami.

Kolejne informacje na ten temat powinny pojawić się bliżej końca sezonu La Liga. Teraz z pewnością Messi skupiać się będzie na szybkim powrocie do zdrowia i walce o kolejne mistrzostwo Hiszpanii i triumf w Lidze Mistrzów.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News