Leo Messi następca
Twitter - Matias Soule
Autor Piotr Bernaciak - 18 Października 2019

Barcelona znalazła "nowego Messiego". Już niebawem może zostać wielką gwiazdą futbolu

Leo Messi już za kilka lat z pewnością opuści Barcelonę i uda się na emeryturę. Z tego powodu klub musi znaleźć następcę Argentyńczyka. Okazuje się, że być może nie trzeba będzie szukać aż tak długo, jak mogłoby się wydawać.

Leo Messi wciąż jest gwiazdą Barcelony, zalicza świetne występy dla tego klubu i wciąż nie wygląda na zawodnika w swoim wieku, jednak nie da się ukryć, że ze kilka lat z pewnością trzeba będzie znaleźć dla niego jakiegoś następcę. Nie jest to już najmłodszy piłkarz i prędzej czy później rozstanie się z Barceloną. Mówi się, że klub rozpoczął już poszukiwania nowego zawodnika tego pokroju.

Okazuje się nawet, że na radarze klubowych skautów znalazł się już zawodnik, który łudząco przypomina młodego Leo Messiego. Chodzi rzecz jasna nie o wygląd, lecz sposób gry. Eksperci twierdzą, że młody piłkarz prezentuje się wyjątkowo dojrzale, przerasta rówieśników pod względem umiejętności i z pewnością czeka go wielka przyszłość. Chodzi o Matiasa Soule.

Legendarny włoski klub ogłosił upadłość. Jeszcze niedawno występowali w nim PolacyLegendarny włoski klub ogłosił upadłość. Jeszcze niedawno występowali w nim PolacyCzytaj dalej

Leo Messi nie będzie grać wiecznie

Matias Soule jest zawodnikiem, który pochodzi z Argentyny, podobnie jak Leo Messi. Młody piłkarz ma dopiero 16 lat, jednak już teraz prezentuje umiejętności, które pozwalają wierzyć, że niebawem będzie o nim głośno na całym świecie. Występuje on w argenyńskim Velezie Sarsfeld, choć media podają dalej informacje, że jego przenosiny do Europy to tylko kwestia czasu.

Młody piłkarz miał podobno oczarować skautów Barcelony, którzy obserwują go od dłuższego czasu. Wiele wskazuje na to, że doczekamy się przenosin kolejnego Argentyńczyka do Barcelony. Klub ponoć przekonuje go możliwością sprowadzenia całej rodziny do Hiszpanii, co miałoby ułatwić wielkiemu talentowi aklimatyzację w nowym miejscu życia. Ten transfer z pewnością będziemy śledzić z wielką ciekawością.

Leo Messi może doczekać się godnego następcy

Póki co mogliśmy oglądać poczynania wielu zawodników, najczęściej wychowanków zespołu, którzy liczyli na to, że pokażą swoje wielkie umiejętności w Barcelonie. Nie doczekalismy się jednak żadnego piłkarza, który grałby choć w połowie tak wyśmienicie, jak robi to obecnie Leo Messi. Z tego powodu możemy spodziewać się, że rzeczywiście dojdzie do pewnego transferu.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News