Leo Messi ma problemy zdrowotne
Autor Piotr Bernaciak - 28 Sierpnia 2019

Kiedy wróci Leo Messi? Nieobecność Argentyńczyka coraz dłuższa, przewidywania są bezlitosne

Leo Messi bezsprzecznie jest najważniejszym zawodnikiem Barcelony. W momencie jego kontuzji drużyna znacznie traci na wartości. Okazuje się, że problemy mogą przedłużyć się o kolejne tygodnie oczekiwania.

Leo Messi dla wielu osoób jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem świata i nie ma wątpliwości, że zalicza się do światowej czołówki. Gdy Barcelona musi radzić sobie bez niego, gra znacznie gorzej, co widzą kibice na całym świecie. Wiele wskazuje na to, że ten problem potrwa nieco dłużej.

Okazuje się bowiem, że kontuzja, jakiej nabawił się Leo Messi, może wykluczyć go z gry na bardzo długo. Strzelec kilkuset goli dla Barcelony doznał urazu na początku miesiąca i wydawało się, że wykluczy go ona z gry tylko na chwilę, lecz obecnie okazuje się, że zabraknie go na znacznie dłużej.

Kiedyś strzelił gola w El Clasico, teraz zagra w Ekstraklasie? Hit transferowy o krokKiedyś strzelił gola w El Clasico, teraz zagra w Ekstraklasie? Hit transferowy o krokCzytaj dalej

Barcelona była przygotowana na to, że Messi opuści pierwszą kolejkę ligową i zabraknie go na nie więcej niż dwa mecze, jednak sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Wiele wskazuje na to, że piłkarz Barcelony będzie musiał pauzować znacznie dłużej, niż wydawało się na początku.

Przewidywania hiszpańskich mediów wskazują na to, że Messi może wrócić do gry nawet w październiku. Byłaby to fatalna wiadomość dla Barcelony, która straciłaby absolutnie kluczowego zawodnika na samym początku rozgrywek. Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższych dni. Lekarze klubu z Katalonii chcą przeprowadzić dodatkowe badania, które jednoznacznie wskazałyby długość rekonwalescencji piłkarza.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News