Leo Messi oświadczenie
Twitter - FC Barcelona
Autor Piotr Bernaciak - 30 Marca 2020

Leo Messi wydał oświadczenie. Podjął decyzję, nie ma odwrotu

Leo Messi postanowił wydać oświadczenie, za sprawą którego wypowiedział się za całą drużynę Barcelony. Podjęto ważną decyzję, na którą wszyscy czekali. Dotyczy ona wszystkich piłkarzy pierwszego zespołu.

Leo Messi długo nie chciał zabierać głosu jako przedstawiciel Barcelony. Oficjalnie Argentyńczyk wypowiadał się jako osoba prywatna, zachęcając wszystkich kibiców do pozostawania w domach. Wiele osób domagało się, by piłkarz o takiej renomie w końcu zabrał głos i jednocześnie zdecydował się na czyny, które mogą pomóc innym w tak trudnym czasie.

Dziś w końcu doczekaliśmy się odpowiedzi znanego piłkarza na prośby kibiców. Zdecydował się on na zabranie głosu w imieniu wszystkich piłkarzy pierwszego zespołu Barcelony. Jego oświadczenie wyjaśniło wiele kwestii, które dla kibiców pozostawały niezrozumiałe.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Lewandowscy zwrócili się z pilnym apelem do Polaków. Sprawa jest poważna
   2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Justyna Kowalczyk potajemnie wyszła za mąż? W internecie aż huczy od spekulacji (ZDJĘCIE)Justyna Kowalczyk potajemnie wyszła za mąż? W internecie aż huczy od spekulacji (ZDJĘCIE)Czytaj dalej

Leo Messi wydał oświadczenie

Z pobierania pensji zrezygnowało wiele sekcji FC Barcelony, jednak długo nie pojawiały się informacje na temat tej samej inicjatywy w wykonaniu piłkarzy pierwszego zespołu. Obcięcie ich pensji mogłoby sprawić, że klub będzie w lepszej kondycji finansowej i na ten moment wiemy już, że tak właśnie będzie. Leo Messi zabrał głos jako kapitan pierwszego zespołu.

- Nadszedł czas, by ogłosić, że poza akceptacją obniżenia naszych płac o 70 procent, przekażemy dodatkowe środki pozwalające wypłacanie 100-procentowych pensji innym pracownikom klubu - czytamy w oświadczeniu Barcelony, które wystosował Leo Messi.

Ronaldinho dba o formę w więzieniu. Na jaw wyciekły niepublikowane nigdzie nagrania (WIDEO)Ronaldinho dba o formę w więzieniu. Na jaw wyciekły niepublikowane nigdzie nagrania (WIDEO)Czytaj dalej

Leo Messi przedstawił plan piłkarzy Barcelony

Kibice głośno liczyli na obniżenie pensji piłkarzy przynajmniej przez jakiś czas, a decyzja o przekazaniu pieniędzy reszcie pracowników klubu zostało odebrane jako bardzo miły gest. Dzięki niemu wiele rodzin nie będzie miało wielkiego problemu w tych trudnych czasach.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. 22 mln użytkowników telefonów w Chinach mniej. Media dostrzegły związek z pandemią
    2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
    3. Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się teraz
    4. FC Barcelona dostanie nowego trenera? To legenda klubu, już planuje transfery
    5. Gwiazdor reprezentacji Polski może zagrać w kraju. Wspaniałe wiadomości, "Miałem oferty"
    6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News